Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Deep » Fear Itself: The Deep #4

Fear Itself: The Deep #4

Fear Itself: The Deep #4

Part 4 of 4

Postacie
Zapowiedź

Namor, Doctor Strange, She-Hulk i Silver Surfer walczyli już z barbarzyńcami, wielkimi potworami i opętanymi morskimi stworami. Stawili czoła przerażającemu Tyrakowi, czarodziejce Aradnei i zmutowanemu Tiger Sharkowi. Ale największy przeciwnik jeszcze przed nimi – jeden z The Worthy, który zdążył już pokonać Sub-Marinera i zdewastować New Atlantis. Attuma stał się Nerkkodem, który nosi tytuł Breaker of Oceans i ma zamiar utopić cały świat w strachu! Nawet jeśli Namorowi wróci odwaga, nie jest on godnym przeciwnikiem dla wybrańca Serpenta!

Streszczenie

Nerkkod na czele swych sił przygotowuje się do rozpoczęcia ataku na ląd. Na jego drodze staje Namor i jego towarzysze. Dochodzi do walki, w której przewagę osiąga Attuma. Doctor Strange ma jednak asa w rękawie. Wezwał na pomoc większość byłych członków Defenders i Secret Defenders, którzy teraz dołączają do walki.

Bohaterowie zyskują inicjatywę, a Namor rusza do bezpośredniego starcia z Nerkkodem. Próbuje pozbawić go młota, który daje mu nazdwyczajną moc. Pomaga mu Loa, która dezintegruje rękę Attumy. Ten jednak przywołuje do siebie młot i ratuje się ucieczką. Jego żołnierze poddają się - niebezpieczeństwo inwazji z głębin zostało zażegnane.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Deep #4 Fear Itself: The Deep #4 Fear Itself: The Deep #4 Fear Itself: The Deep #4 Fear Itself: The Deep #4 Fear Itself: The Deep #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.