Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #163

Thunderbolts #163

Thunderbolts #163

The Great Escape

Postacie
Zapowiedź

Twoje oczy Cię nie zwodzą! Thunderboltom udała się największa ucieczka w historii. Teraz dołączają do nich Captain America i Namor!

Streszczenie

Luke stoi w miejscu, gdzie kiedyś stała wieża i wkurza się na zdrajców.

Austria. Gunna ze spokojem poluje na jelenia na stokach gór. Zauważa, jak dwie osoby mówiące po niemiecku obserwują z oddali wieżę. W środku Boomerang napawa się wolnością. Fixer i Centurius martwią się tym aby nikt ich nie odnalazł. Muszą bardzo uważać. Na dodatek chcieli znaleźć się w Nowej Zelandii, a wylądowali w Alpach. O dziwo nie ma tu w zasięgu żadnych satelitów czy fal telefonicznych. Odbierają tylko słaby sygnał radiowy. W środku Satana za pomocą iluzji stara się zapanować nad Hydem. Moonstone siedzi pod prysznicem. Dodatkowo przed zniknięciem czarownica wyciągnęła z Man-Thinga zarodek jego nowej formy. Teraz rozwija się on w jego legowisku. Nie mają jednak żadnego pojęcia, co z tego wyrośnie. Będą mogli obserwować jego metamorfozę w nowy rodzaj istoty.

Cage obwinia się za wszystko, co się stało. Songbird i MACH V nie zaprzeczają. Zostawił ich dla Avengers, nie zostawił talizmanu kontrolującego Satanę i to przez niego Juggernaut stał się łatwym celem dla młota. Największe jednak zaskoczenie to zdrada Fixera. Tego nikt się nie spodziewał.

W wieży drużyna relaksuje się , kiedy dochodzi do eksplozji. Satana uwalnia Hyde’a z iluzji, informując go, że jego czas przyjemności został przerwany przez kogoś na zewnątrz. Ze zdziwieniem odkrywają, że atakuje ich armia nazistów. Podejrzewają, że cofnęli się w czasie, choć teoretycznie to niemożliwe. Na razie jednak muszą się bronić. Idzie im całkiem nieźle. Zwłaszcza Satana sieje niezłe spustoszenie. Nagle nad polem bitwy przelatuje samolot, z którego wyskakują dwie osoby – Captain America i Namor. Pomagają oni obronić wieżę i pokonać nazistów. Kiedy udaje im się przepędzić przeciwników do Capa podlatuje Moonstone w stroju retro. Informuje go, że zostali tu wysłani jako posiłki i nazywają się American Thunderbolts.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163 Thunderbolts #163

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.