Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself » Fear Itself #5

Fear Itself #5

Fear Itself #5

"Brawl"

Postacie
Zapowiedź

Thor. Hulk. Thing. Walka, która zakończy inne walki. Dodatkowo siły Serpenta zadają Captainowi cios, którego nawet on może nie przetrwać.

Streszczenie

Nowy Jork. Thor z wściekłością atakuje Nula i Angrira. Nieopodal Steve Rogers rzuca się na Skadi.

Ruiny Asgardu. Tony Stark żąda od Odina dostępu do jego warsztatu. Chce stworzyć w nim bronie, które pomogą wyrównać szanse w walce z Serpentem.

Thor przebija pierś Angrira swoim młotem, po czym rzuca się na Nula. Do ciężko rannego Bena podchodzą Franklin i Valerie Richards.

Rogers nie potrafi pokonać Skadi, a sytuacja zaraz może się znacznie pogorszyć, bo na miejscu pojawia się Serpent wraz ze swoją latającą fortecą. Naprzeciw niemu stają Avengers, ale zostają błyskawicznie pokonani. Kapitan Ameryka, w akcie desperacji, próbuje powalić wroga swoją tarczą, jednak ten łapie ją i niszczy, a następnie wywołuje potężną eksplozję.

Jakiś czas później Rogers odzyskuje przytomność i wysłuchuje raportu Spider-Mana. Avengers mocno oberwali, ale przeżyli, a Serpent oddalił się w nieznanym kierunku.

Łamiąc obietnicę daną rodzicom, Franklin Richards używa swych potężnych mocy i sprawia, że ciężko ranny Angrir przemienia się z powrotem w zdrowego Thinga.

Thor nie jest w stanie pokonać Nula, więc ostatkiem sił wyrzuca go na orbitę ziemską. Wie, że to tylko chwilowe rozwiązanie problemu, ale nie ma sił na nic więcej. Po chwili upada i traci przytomność z wyczerpania.

Rogers pozwala Parkerowi udać się do swoich bliskich i informuje resztę Avengers, że nie widzi szans na zwycięstwo.

Korekta: Aruna

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5 Fear Itself #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.