Avalon » Serie komiksowe » Secret Avengers » Secret Avengers #15

Secret Avengers #15

Secret Avengers #15

"Captain America Isn't Dead"

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN
Kiedy świat zawala się wokół Black Widow podejmuje ona misję niemożliwą - chce zabić osobę stojącą za całym Fear Itself!

Cytat

Lori: "You don't get to be human anymore. Not entirely. Not really. Because we needed you to be something greater."

Streszczenie

Black Widow znajdując się na dachu jednego z budynków, wspomina niedawną akcję w towarzystwie Falcona i Barnesa. Chwilę później rusza, a przez jej głowę przewijają się sceny z walki, którą Captain America stoczył ze Skadi. 

Okazuje się, że celem Natashy jest biuro jednego z dzienników informacyjnych - "The Unexpecter Truth". Przy czym nie byle jakiego, ten konkretny jest odpowiedzialny za umieszczenie informacji jakoby Bucky nie umarł. Co oczywiste Black Widow oczekuje dowodów. 

Jej groźby szybko stają się jednak stratą czasu, kiedy Lori - redaktor naczelna twierdzi, że jako Avenger nie może im nic zrobić. Kobieta wie również o tym co łączyło zmarłego z domagającą się odpowiedzi agentką. Przede wszystkim nie ma jednak żadnych dowodów na to, że Captain America żyje. Tak naprawdę jest to bowiem zwykła plotka. W przypadku gdyby Bucky powrócił do życia, tak jak często dzieje się to z bohaterami, dziennik zyskałby renomę. 

W biurze szybko dochodzi do wymiany zdań. Ogólnie chodzi o to, że zdaniem dziennikarzy w przeciwieństwie do bohaterów, zwykli ludzie nie wstają w cudowny sposób z grobów. Nawet pomimo prób wyjaśnienia, że powrót do życia to traumatyczne przeżycie, autorzy plotki nie zmieniają zdania. 

Wszystko przerywa redaktorka naczelna, która postanawia porozmawiać z Black Widow w cztery oczy. Ich dyskusja schodzi na trochę inny temat, a mianowicie fakt, że nigdy nie uda im się porozumieć. Natasha nie posiada ich perspektywy, z uwagi na to jak krótkie i kruche jest życie zwykłych ludzi. 

Bohaterka chwilę później odchodzi, post znika natomiast z internetu.

Autor: Pete

Galeria numeru

Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15 Secret Avengers #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.