Avalon » Serie komiksowe » Iron Man 2.0 » Iron Man 2.0 #7

Iron Man 2.0 #7

Iron Man 2.0 #7

"Fear Itself" - part 2

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN!
Z Chin nie zostanie zaraz nic więcej niż spalona ziemia. Jeden z Godnych przemierza kraj i tylko War machine i Immortal Iron Fist są w stanie go zatrzymać. Czy najnowszy heros Marvela połączy Rhodeya z Immortal Weapons, czy wręcz przeciwnie?

Streszczenie

Pekin. Immortal Weapons odzyskują przytomność. Sun Wukong informuje ich, że Skirn i Gretithoth odeszli z młotami Godnych, po czym rusza w pogoń za nimi - ciągle uważa, że broń, którą podniósł Absorbing Man należała się jemu. Immortal Weapons rozpoczynają rytuał zamknięcia portalu pomiędzy Ziemią, a Ósmym Miastem, ale przerywa go Iron Fist. Wygląda na to, że opętał go ktoś potężny. Zwycięsko wychodzi ze starcia z innymi Immortal Weapons, ale w końcu obezwładnia go War Machine. Portal zaczyna się zamykać.

W odległym miejscu Doctor Strange i Wong nie są w pełni usatysfakcjonowani. Stephen potajemnie wsparł Jima w walce, ale obawia się, że to dopiero początek problemów. Wygląda na to, że Iron Fist stał się Immortal Weapon samego Agamotto.

Autor: Lex

Galeria numeru

Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7 Iron Man 2.0 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.