Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Youth in Revolt » Fear Itself: Youth in Revolt #3

Fear Itself: Youth in Revolt #3

Postacie
Zapowiedź

Świat pogrążył się w terrorze. W Las vegas jeden z Godnych sieje zniszczenie. Na szczęście Hardball i jego Heavy Hitters chcą uratować miasto. Eee... kto? Z kim? Co chcą?

Streszczenie

Nevada. Młodzi bohaterowie pod wodzą Hardballa przygotowali pułapkę na zbliżającego się Juggernauta. Non-Stop wykorzystuje swą szybkość i zwabia go do głębokiej szczeliny stworzonej przez Debrii. Kuurth jednak szybko wydostaje się z pułapki i herosi mają poważny problem.

Wisconsin. Gravity wreszcie odbiera telefon od Prodigy'ego. Niestety nie słucha lidera Initiative i nie zamierza wrócić do walki.

Virginia. Rozzłoszczony Prodigy chce odpowiedzi od dwóch ludzi, którzy torturowali Thor Girl. Nic się od nich nie dowiaduje i wraca do koordynacji działań zespołów Initiative.

Las Vegas. Kuurth demoluje miasto, a Heavy Hitters są bezradni. Hardball postanawia wyrzucić go z miasta, żeby przestał być ich problemem, ale udaje mu się go tylko wysłać w inną część Las Vegas.

Philadelphia. Cloud 9 i Thor Girl powstrzymały Quicksand. Bohaterki zostają niespodziewanie zaatakowane przez Liberteens, którzy mają rozkaz dostarczenia ich z powrotem do aresztu. Na szczęście udaje im się uciec.

Las Vegas. Juggernaut trafił do schronu, w którym ukryli się mieszkańcy miasta. Hardball nakazuje ewakuację, a sam odwraca uwagę wroga. Wykorzystuje wszystkie rezerwy swej mocy i doprowadza do wielkiej eksplozji, którą na ekranach telewizyjnych oglądają jego przyjaciele z różnych grup Initiative. Gdy obraz znika zamierają w przerażeniu. Po chwili Kuurth przebija się przez skały i kontynuuje swój marsz. W rumowisku widać tylko dłoń Hardballa - nie wiadomo, czy heros przeżył...

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3 Fear Itself: Youth in Revolt #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.