Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #505

Invincible Iron Man #505

Invincible Iron Man #505

"Fear Itself" - Part 2: "Cracked Actor"

Postacie
Zapowiedź

Czy po wydarzeniach z poprzedniego numeru Tony Stark odpowie na wołania o pomoc i wspomoże walkę z Serpentem?

Streszczenie

Tony Stark przypomina sobie rozmowę z ojcem na temat potężnych bomb. Howard był zafascynowany możliwością wykorzystania bomb neutronowych, które zabiłyby ludzi, nie niszcząc budynków. Teraz Tony znajduje się w mieście, które jest w podobnej sytuacji. W Paryżu leżą stosy kamiennych figur, które kiedyś były żywymi istotami. Ponownie atakuje go Mokk i znów Iron Man przegrywa pojedynek. Co więcej, trafia przypadkiem do kryjówki dwójki paryżan, którzy zostają po chwili zamienieni w kamień.

Seattle. Bethany Cabe wprowadza nowe reguły bezpieczeństwa, których będą musieli teraz przestrzegać pracownicy Stark Resilient.

Tony próbuje uciec Gargoyle'owi, w czym niespodziewanie pomaga mu Detroit Steel. Johnson początkowo zaskakuje Mokka, ale nie słucha ostrzeżeń Starka i wkrótce traci inicjatywę. Po chwili jego pancerz zostaje rozerwany, a sam operator zamieniony w kamień. Wściekły Iron Man atakuje Mokka, przecinając jego głowę - niestety powoduje przypadkowo rozgniecenie Johnsona. Na dodatek stwór szybko regeneruje się i Tony musi ostatkiem sił uciekać.

Seattle. Pepper jest załamana ostatnimi wydarzeniami. Nie uspokaja jej Tony, który przybył na naprawy z Paryża. Heros dzieli się złymi wiadomościami o stolicy Francji i rusza na spotkanie z Avengers. Zabiera ze sobą butelkę alkoholu.

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505 Invincible Iron Man #505

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.