Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #504

Invincible Iron Man #504

Invincible Iron Man #504

"Fear Itself" - Part 1: "City of Light, City of Stone"

Postacie
Zapowiedź

Fear Itself sięga w głąb serca miasta światła. Iron Man udaje się do Paryża by zmierzyć się z jednym z Godnych. Jak naukowiec zareaguje na miasto zmienione w kamień? Jakby tego było mało świat pogrąża się w chaosie kiedy słudzy Serpenta atakują. Jak sprężysty jest Resilient, jak wytrzymałe jest żelazo?

Streszczenie

Paryż. Grey Gargoyle obserwuje upadek płonącego obiektu z nieba. Rusza rozpoznać sytuację.

Tony Stark przekonuje Pepper, że powinni zatrudnić Bethany Cabe. Bohater nie ma czasu na długą dyskusję - wyrusza do Paryża sprawdzić skalę zniszczeń. Gdy tam dociera, z szokiem odkrywa, że wszyscy mieszkańcy zamienieni zostali w kamień. Spotyka wreszcie żywego człowieka, który próbuje go ostrzec. Rozmowę przerywa jednak pojawienie się wroga - przemienionego Gargoyle'a, który zamienia Francuza w kamień i atakuje bohatera.

Trójkąt Bermudzki. Pepper przybyła na jacht Bethany i proponuje jej stanowisko szefa ochrony Tony'ego i całej jego firmy. Kobieta przyjmuje ofertę.  

Paryż. Iron Man dostaje lanie, a dodatkowo przeraża go to, że podczas walki niszczeni są przemienieni w kamień ludzie. Nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Gargoyle'a i po chwili traci przytomność. Gdy się budzi, otaczają go stosy kamieni - setki ludzi, których nie zdoła przywrócić do życia.

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504 Invincible Iron Man #504

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.