Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Youth in Revolt » Fear Itself: Youth in Revolt #1

Fear Itself: Youth in Revolt #1

Postacie
Zapowiedź

W kraju i na świecie rośnie poczucie niepewności i rozpaczy. Pozostali członkowie Inicjatywy są zaprzysiężeni jako agenci federalni i mają za zadanie utrzymać pokój. Jednak ich działania mogą spowodować wojnę domową wśród młodych herosów!

Streszczenie

Prodigy był kiedyś świetnym zapaśnikiem, później herosem i liderem Slingers. Potem było już gorzej: alkoholizm, walka przeciw Aktowi Rejestracji Superbohaterów - to wszystko zaowocowało więzieniem. Obecnie pracuje za biurkiem, co kiedyś wydawało mu się koszmarem. Niespodziewanie odwiedza go generał, który ma wiadomość od Steve'a Rogersa. Heros chce żeby Ritchie pomógł opanować chaos, jaki ogarnął świat. Prodigy ma stanąć na czele nowej Initiative.

Atlanta. Thor Girl, Ultragirl, Red Nine i Stunt-Master powstrzymują uzbrojonego rabusia. Chwilę później zaskakuje ich informacja, że Prodigy ich potrzebuje.

Manhattan. Gravity i Firestar też są zaskoczeni powołaniem do Initiative. W końcu decydują się zaakceptować tę propozycję.

Illinois. Komodo namawia Cloud 9 do udziału w nowym projekcie, ale dziewczyna odmawia.

Waszyngton. Prodigy przemawia do herosów, którzy odpowiedzieli na jego wezwanie. Nie będzie łatwo, bo pomiędzy niektórymi bohaterami brak porozumienia i woli współpracy, ale Ritchie nie poddaje się. Tworzy podzespoły i przydziela im zadania do wykonania. Sam również udaje się na niespokojne ulice Waszyngtonu i próbuje łagodzić napięcie. Nagle miasto zostaje zaatakowane przez Skadi i jej żołnierzy. Gmach Kapitolu zostaje zniszczony.

Atlanta. Thor Girl wraz z towarzyszami próbuje przerwać zamieszki. Niestety tłum zauważa jej młot, który wzbudza podejrzenia. Policjant otwiera do niej ogień. Dziewczyna odruchowo odbija młotem kule, która trafia strzelca w szyję. Posiłki policji mierzą w zdezorientowaną Thor Girl.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Youth in Revolt #1 Fear Itself: Youth in Revolt #1 Fear Itself: Youth in Revolt #1 Fear Itself: Youth in Revolt #1 Fear Itself: Youth in Revolt #1 Fear Itself: Youth in Revolt #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.