Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #2

Fear Itself: The Home Front #2

Postacie
Zapowiedź

W efekcie starań Serpenta, Speedball trafia na najbardziej niegościnny teren, na jaki mógł trafić – Stamford, Connecticut. Będzie jeszcze gorzej, kiedy Robbie będzie musiał zmierzyć się z elitarnymi wojownikami Serpenta... sam! Podróż Jimmiego Woo, by odkryć międzynarodowy spisek kieruje jego i resztę Agentów Atlasu do Europy. Jeżeli podróż ich nie zabije może zrobić to cel, do którego zmierzają!

Streszczenie

Wściekły tłum atakuje Speedballa, który próbuje wyjaśnić swoje zachowanie. Na skutek uderzeń manifestuje swoją moc, co pozwala mu oddalić się od atakujących. Z pomocną dłonią przychodzi mu Leonard, jeden z wolontariuszy. Obaj wracają do siedziby fundacji, gdzie Miriam Sharpe wysyła rozgniewanych napastników do domów. Kobieta ciągle ma negatywny stosunek wobec Roberta, ale nie chce z nim walczyć. Wraz z Leonardem oglądają doniesienia o chaosie, który dotyka cały świat. Niestety dociera on również do Stamford - zostaje ono zaatakowane przez złoczyńców, którzy skorzystali ze zniszczenia więzienia Raft. Speedball rusza stawić im czoło, czemu początkowo niechętna jest Miriam. Kobieta boi się, że Robbie znowu doprowadzi do zniszczeń, ale w końcu ustępuje, bo nie widzi innego wyjścia. Mimo początkowego sukcesu, heros przegrywa i leży nieprzytomny, gdy złoczyńcy oddalają się. Wściekli mieszkańcy postanawiają się na nim zemścić - wiedzą o jego zdolnościach, więc nie zamierzają go bić, tylko udusić go plastikową torbą. W ostatniej chwili powstrzymuje ich Miriam Sharpe."The Age of Anxiety" - part 2 of 4

Postacie:
* Jimmy Woo, Namora, Gorilla-Man, Uranian, M-11, Venus

Agents of Atlas docierają do niemieckiego zamczyska - rzekomej siedziby Thule Society. Nie udaje im się wyciągnąć wiele informacji od schwytanego nazisty, więc decydują się na rekonesans. Jimmy jest pochłonięty myślą o możliwości infiltracji Agentów przez Thule i chce zatrzymać wszystkie operacje fundacji. Gorilla-Man nie pozwala mu na to.

Tuż po wejściu do zamku Agenci zostają zaatakowani przez niemieckie roboty, które z łatwością pokonują. Ginie jednak nazista, który ich tu przyprowadził, ale na jego ciele Jimmy znajduje tatuaż z mapą zamku. Lider grupy korzysta z niej i wraz z M-11 dociera do pokoju pełnego kości Atlantów. Thule używało ich skóry do stworzenia mistycznej księgi [patrz Fear Itself: Book of the Skull - Lex], a w pomieszczeniu znajdują się niewykorzystane pozostałości. Jimmy chce oszczędzić Namorze widoku resztek jej pobratymców, ale w tym samym momencie reszta grupy dociera do pomieszczenia."A Moment With... Purple Man"

Postacie:
* Purple Man, Juggernaut/Kuurth

Podczas zniszczenia Raft Purple Man wydostaje się z więzienia. Cieszy się z tego faktu, ale nie daje mu spokoju jedna myśl: dlaczego młot wybrał Juggernauta, a nie jego..."Between Stations"

Postacie:
* Liz Allan, Normie Osborn

Liz Allan wraca ze swoim synem z odwiedzin u Harry'ego Osborna. Podróż kolejką do New Jersey niestety nie przebiega spokojnie - do wagonu dostaje się dwóch uczestników zamieszek, które trwają w Nowym Jorku. Jeden z nich jest poważnie ranny. Zdrowy mężczyzna grozi nożem Liz i Normiemu, ale kobieta opanowuje sytuację. Wykorzystuje swoje umiejętności pielegniarki i opatruje rannego.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2 Fear Itself: The Home Front #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.