Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #1

Fear Itself: The Home Front #1

Postacie
Zapowiedź

Terror opanował glob i cały świat siedzi w pierwszym rzędzie, obserwując nową wojnę super ludzi. Ameryka obwiniła Speedballa o śmierć ludzi w Stamford. Niektórzy wybaczyli mu to, ale on sam sobie jeszcze nie wybaczył. Podczas nowego kryzysu strach się rozprzestrzenia. W czasie prac wolontariackich sekretna tożsamość Rabbiego wychodzi na jaw przed ludźmi w Stamford.Świat wokół rozpada się. Czy Speedball poderwie ludzi do walki z zagrożeniem, czy ocalony w poprzednim konflikcie poniesie śmierć teraz? Dodatkowo super agent Jimmy Woo mierzy się ze swoim największym strachem w nowej przygodzie!

Streszczenie

Speedball prowadzi Hazmat i Mettle w walce z drugoligowymi złoczyńcami. Dobrze sobie radzą, ale młodzi herosi kiepsko znoszą krytykę, która ostatnio narasta w Internecie. Robert radzi im, żeby ją ignorowali.

Infinite Avengers Mansion. Jocasta informuje Speedballa, że rośnie niechęć względem superbohaterów. Pokazuje mu fragment wywiadu z Miriam Sharpe, która nie wybaczyła Robertowi śmierci swego syna. Pomimo tego bohater nie zmienia planów i udaje się do Stamford, gdzie, incognito, udziela się w charytatywnej organizacji założonej przez Sharpe. Po drodze sprawdza komentarze w sieci i czyta wiele nienawistnych uwag pod swoim adresem.

Stamford. Robert niespodziewanie zostaje przedstawiony Miriam Sharpe. Jest tym poruszony, ale nie zdradza się i jak zwykle ochoczo rusza do pomocy mieszkańcom miasteczka. Pod koniec dnia wraca do centrali, gdzie czeka go zła wiadomość - został rozpoznany i zdemaskowany. Sharpe policzkuje go, a po chwili wolontariusze rzucają się na niego. Robbie próbuje ich przekonać, że miał dobre intencje, ale wściekli ludzie nie słuchają go. Tłum wokół niego zaczyna gęstnieć, a na Twitterze pojawiają się zachęty do linczu."The Age of Anxiety" - part 1 of 4

Postacie:
* Jimmy Woo, Namora, Gorilla-Man, Uranian, M-11, Venus

Prywatny apartament Jimmy'ego Woo. Właściciel zastanawia się jak zakończyć tajny romans z Namorą i czy w ogóle jest w stanie to zrobić. Kobieta chciałaby ujawnić ich związek, czemu Jimmy jest zdecydowanie przeciwny. Przerywa im wezwanie Gorilla-Mana. Na Florydzie doszło do zamachów bombowych, za które odpowiedzialni są neonaziści. Jimmy i jego agenci wyruszają zająć się tą sprawą. Po rozbiciu kilku grup faszystów odkrywają niepokojący trop. Okazuje się, że w Niemczech działa organizacja Hammer of Thule, która ma korzenie jeszcze w III Rzeszy. Woo decyduje, że trzeba zbadać ich plany, zwłaszcza że jeden z nazistów twierdzi, jakoby udało im się zinfiltrować szeregi Agents of Atlas."A Moment With... J. Jonah Jameson"

Postacie:
* J. Jonah Jameson

J. Jonah Jameson rozkoszuje się drinkiem w samotności. Na otaczających go telewizorach widać jego wcześniejsze przemówienie, w którym obwinia superbohaterów o spowodowanie zamieszek w Nowym Jorku."There's No Place Like Homeless"

Postacie:
* mieszkańcy Broxton, turyści

Broxton, Oklahoma. W typowej amerykańskiej knajpce mieszkańcy ze smutkiem omawiają trudną sytuację miasteczka. Drastycznie wzrosło bezrobocie, wiele osób wyprowadza się i jedyną nadzieją na zarobek są turyści, którzy zalewają mieścinę. W pewnym momencie dochodzi do spięcia, które stanowczo kończy właściciel restauracji. Chwilę później nikt już o tym nie pamięta, bo pojawia się wieść, że Asgardczycy opuścili Broxton i turyści wybiegają na zewnątrz, żeby przekonać się czy to prawda.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1 Fear Itself: The Home Front #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.