Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #502

Invincible Iron Man #502

Invincible Iron Man #502

"Fix Me" - part 2: "The God Number"

Postacie
Zapowiedź

Otto Octavius umiera i tylko Stark może mu pomóc. Czy Tony ocali życie szaleńcowi, by uratować mieszkańców Broxton, którym Doc Oct zagroził śmiercią w przypadku nieudzielania mu pomocy?

Streszczenie

Tony próbuje przeanalizować uszkodzenia mózgu Otto. Jednocześnie kontynuuje rozmowę z wrogiem i nie szczędzi mu złośliwości.

Broxton. Sandman atakuje Pepper, ale nie zdaje sobie sprawy z nowych zdolności kobiety, która po chwili neutralizuje złoczyńcę.

Stark podrzuca Octopusowi nowy temat rozmowy. Podejrzewa, że ma szpiega w swojej firmie i prosi Otto o pomoc w jego zidentyfikowaniu. Złoczyńca jest zaskoczony, ale jednocześnie mile podłechtany i podaje kilka wskazówek. W międzyczasie Tony kończy analizę problemów zdrowotnych wroga.

W Broxton trwa starcie Pepper z Electro i Sandmanem.

Iron Man informuje Octopusa, że nie może mu pomóc, bo przekracza to jego umiejętności. Oferuje pomoc swoich kolegów: Reeda Richardsa i Stephena Strange'a, ale wściekły złoczyńca odrzuca propozycję. Przyznaje, że nie zależało mu na uratowaniu życia, ale na tym, żeby Stark przyznał się do porażki.

W Broxton Electro grozi zabiciem Tima, więc Pepper zaprzestaje ataku. Patową sytuację przerywa pojawienie się Pimachera, który atakuje i nokautuje zaskoczonego Electro.

W Nowym Jorku Tony wreszcie decyduje się na rozwiązanie siłowe i atakuje Octopusa. W rewanżu złoczyńca włącza zegar bomby, która wybuchnie za sześć minut...

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502 Invincible Iron Man #502

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.