Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #501

Invincible Iron Man #501

Invincible Iron Man #501

"Fix Me" - part 1

Postacie
Zapowiedź

Dlaczego tylko Stark ma korzystać ze swojej technologii? Jakie prawo ma Tony by trzymać te wszystkie cuda dla siebie? Znajome zagrożenie w drugim zakątku uniwersum będzie wymagało odpowiedzi na powyższe pytania. Wyposażenie ludzkości w darmową i nielimitowaną energię to za mało. Stark Resilent ma nowe zadanie – odmienić Asgard.

Streszczenie

Przeszłość, konferencja technologiczna w Virginii. Nieśmiały doktor Otto Octavius przedstawia się Tony'emu Starkowi, który nie jest specjalnie zainteresowany naukowcem.

Teraz, siedziba Stark Resilient. Tim Cababa prezentuje szefowi projekt Nowego Asgardu. Tony jest podekscytowany i liczy na to, że Thor zaakceptuje propozycję stworzenia nowej siedziby Asgardczyków.

Po spełnieniu obowiązków medialnych i biznesowych Tony odpoczywa w hotelu. Do jego pokoju wpada rakieta, wystrzelona przez unoszący się statek z mackami. Bohater ucieka w porę. Okazuje się, że atak był sposobem Doctora Octopusa na zwrócenie jego uwagi. Złoczyńca informuje go, że stworzył potężną bombę, która zniszczy Nowy Jork, jeśli heros nie spotka się z nim twarzą w twarz. Gdy już to następuje, Otto ma dla Tony'ego wyzwanie - chce sprawdzić, który z nich jest mądrzejszy. Przyznaje, że nienawidził Starka od chwili, gdy się poznali w Virginii. Teraz żąda, żeby bohater wyleczył go z uszkodzenia mózgu, które go zabija - jeśli mu się nie uda, to bomba wybuchnie. Wie, że nie może po prostu zaufać Tony'emu, więc zabezpieczył się dodatkowo.

Broxton. Do pokoju Tima wchodzą Sandman i Electro. Porywają inżyniera i informują Octopusa, że wszystko poszło zgodnie z planem. Zabiją pracownika Starka, jeśli Octopus nie będzie im dawał sygnału co pięć minut. Zaszantażowany Tony decyduje się podjąć wyzwanie złoczyńcy i rozpoczyna analizę sytuacji.

Tymczasem w Broxton Pepper puka do drzwi pokoju Tima, w którym znajduje się również dwójka złoczyńców.

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501 Invincible Iron Man #501

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.