Avalon » Serie komiksowe » Daken: Dark Wolverine » Daken: Dark Wolverine #2

Daken: Dark Wolverine #2

Daken: Dark Wolverine #2

"Empire, Act 1" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Teraz, gdy Wolverine'a już nie ma, jego syn może robić to, co mu się żywnie podoba.

Streszczenie

Jakiś czas temu. Podczas spektaklu operowego Daken poucza swojego kompana, że zemsta nie może działać na prostej zasadzie "oko za oko". Musi zostać przygotowana i przeprowadzona w tajemnicy, tak, żeby jej ofiara nigdy się nie domyśliła, kto ją atakuje. A co najważniejsze, raz wprowadzonego w ruch planu nie można zmienić.

Teraz. Daken stwierdza, że muszą zmienić plan i informuje swojego rozmówcę – starszego człowieka – że nie pozwoli na zabicie Mystique. Starzec odpiera więc, że Daken nie jest niezastąpiony i że może on z łatwością zostać usunięty. Syn Wolverine'a wyśmiewa te słowa i odchodzi, a mężczyzna zaczyna przygotowywać magiczny rytuał, w którego trakcie staje w płomieniach.

Jakiś czas później, Miami. Daken przechadza się ulicami miasta i w końcu trafia do hotelu Lopez, gdzie w swoim pokoju trafia na Mystique. Po krótkim flircie Raven przyznaje, że potrzebuje pomocy w związku z Wolverinem, Akihiro przyznaje więc, że nie powinien jej pomagać, głównie dlatego, że ma ją zabić. Dodaje jednak, że odmówił swemu zleceniodawcy i zaprasza kobietę do restauracji.

Wkrótce dwójka zasiada przy stoliku i, flirtując, zamawia po butelce wina. Gdy Daken na chwilę odchodzi, Mystique wyczuwa zapach siarki. Nie jest to jednak jej syn, jak przez chwilę sądziła, lecz opętany przez demony Wolverine, który ją atakuje. Nagle do walki wkracza Daken, który powstrzymuje swojego "ojca". Ten jednak ujawnia, że to nie Raven jest jego celem. W następnej chwili Dakena ogarniają płomienie.

Autor: S_O

Galeria numeru

Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2 Daken: Dark Wolverine #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.