Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #636

Amazing Spider-Man #636

Postacie
Zapowiedź

Grim Hunt trwa nadal! Przygotujcie się także na gościnne występy: Kaine'a, Spider-Woman, Arany i Madame Web.

Cytat

Wiadomość od Sergeia: "Hunt me"

Streszczenie

 

Dwójka nocnych stróżów w zoo trafia na coś dziwnego w jednej z alejek. Wpierw dostrzegają mnóstwo martwych pająków, by chwilę później stanąć twarzą w twarz z parą uwolnionych lwów. Zwierzęta niemal natychmiast rzucają się na mężczyzn.

 

Tymczasem w posiadłości rodziny Kravinoff, Sergei zażywa kąpieli w sali wypełnionej trofeami, wśród których znajduje się również dosłownie przybity do ściany Spider-Man. 

Kilka pięter pod nimi, przetrzymywane w lochach Arana, Arachne i Madame Web usiłują jakoś radzić sobie z żalem po stracie przyjaciela. 

Kraven postanowił natomiast wreszcie spotkać się z całą swoją rodziną. Podczas spotkania jego uwaga szybko skupia się jednak na postaci Vladimira, a raczej jego braku. Nikt nie jest bowiem świadom, że Grim Hunter w szale rzucił się na trójkę więźniów. Wyczerpane i rozbite nie są żadnym wyzwaniem dla rozszalałej bestii, ich życie z pewnością dobiegłoby końca, gdyby nie pojawienie się Sergeia i Sashy. Łowca bez problemu radzi sobie z synem, tylko po to by wreszcie zdać sobie sprawę z tego jak niewłaściwe było to co zrobiła jego żona. 

 

Mary Jane i Hary Osborn zupełnie nieświadomi wszystkiego, wybrali się na spacer po mieście. Rozmowę przerywa im jednak nagłe pojawienie się rozszalałej chmary szczurów. Jakby tego było mało, nie tylko one wpadły w szał. Okazuje się, że na terenie całego Nowego Jorku ludzie są atakowani przez ptaki, a nawet zbiegłe z zoo zwierzęta. 

 

Rodzina Kravinoff nadal nie wie jak poradzić sobie z dość nieoczekiwanym zachowaniem wskrzeszonego łowcy. Wszystko sięga zenitu kiedy Ana otwarcie pyta ojca, co go trapi. Mężczyzna w odpowiedzi z rykiem rzuca się na córkę, wywołując tym jej reakcję. Dziewczyna odruchowo chwyta za nóż i wbija go w klatkę piersiową napastnika. W sali tronowej rozpętuje się prawdziwy chaos. Kraven wygląda jakby znowu ogarnął go obłęd, w rzeczywistości jest jednak rozwścieczony tym co uczyniła mu jego własna rodzina. Mimo to najistotniejsze jest coś innego. Sergei przez chwilę bada ciało Spider-Mana i niemal od razu stwierdza, że jego bliscy zostali wprowadzeni w błąd. W rzeczywistości to Kaine poświęcił swoje życie za Parkera. 

 

Wtedy też akcja wraca na cmentarz. Okazuje się, że Peter został zakopany w grobie, do którego poprzednio wpadł. Na szczęście jest w stanie wydostać się na powierzchnię. Nadal zdezorientowany zaczyna przypominać sobie ostatnie chwile sprzed utraty przytomności i właśnie wtedy trafia do posiadłości, gdzie odnajduje ciało swojego klona. Prócz tego znajduje się tam również czarny strój oraz wiadomość od Kravinoffa.

 

Autor: Pete

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636 Amazing Spider-Man #636

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.