Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Avengers 2 » Ultimate Comics Avengers 2 #2

Ultimate Comics Avengers 2 #2

Ultimate Comics Avengers 2 #2

"Crime & Punishment" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Nowe zadanie dla Avengers: znaleźć i na dobre zneutralizować Ghost Ridera. Drużyna będzie potrzebować jednak pomocy nowego Hulka, a War Machine musi go nakłonić do współpracy.

Cytat

Hawkeye: "Even I haven't heard who we're supposed to be taking out."
Fury: "That's because we're still not sure ourselves, Hawkeye. All I know is that the order came straight from the White House and it scares the living hell outta me."

Streszczenie

Uniwersytet Cambridge, szesnaście lat temu. Bruce Banner rozmawia z profesorem Leonardem Williamsem na temat współpracy przy tworzeniu serum super-żołnierza. Anglik pyta, dlaczego Banner jest tym tak bardzo zainteresowany, a ten odpowiada, że nie jest zadowolony ze swojego ciała. Poruszający się o kulach Williams stwierdza, że doskonale go rozumie. Bruce dołącza do zespołu Leonarda i wkrótce dochodzi do eksplozji w laboratorium, w której ginie część naukowców, a Williams znika.

Ameryka Południowa, teraz. Tyrone Cash budzi się w swojej willi. Zostawia swoje kochanki w łóżku i idzie na plażę, gdzie umówił się z War Machinem, który chciał mu coś pokazać. Rhodes wyciąga zdjęcie Kate Williams i jej syna, Jamiego, i mówi, że oni myślą, iż Cash nie żyje, i brakuje im go. Jim stwierdza, iż wie, że Tyrone to Leonard Williams, który po zażyciu serum super-żołnierza porzucił swoją rodzinę, zaczął rozbijać się po świecie, a w końcu wybił tutejszych gangsterów i zajął ich miejsce. War Machine mówi, że Cash musi już wrócić do domu, ale ten w odpowiedzi atakuje go.

Baza S.H.I.E.L.D., trzy dni temu. Nick Fury opowiada Rhodesowi o Leonardzie Williamsie i o tym, że po przemianie w Hulka zachował swój intelekt. S.H.I.E.L.D. tropiło go przez szesnaście lat po całym świecie, teraz wreszcie znaleźli go, więc Fury chce, aby Jim poleciał po niego i sprowadził go do Avengers.

Ameryka Południowa, teraz. War Machine ostrzeliwuje Casha i jego willę, mówiąc, iż jest rozczarowany, że mając takie możliwości, jego przeciwnik został zwykłym gangsterem. Tyrone odpowiada, że woli to niż pracę dla rządów i tworzenie nowych broni, po czym chwyta Rhodesa, rzuca go na ziemię i przywala samochodem. Następnie skacze w górę, łapie przelatujący mały samolot i przygniata nim Jima. War Machine każe mu się zatrzymać, ale Cash uważa, że nic nie może mu zrobić, bo nawet jeżeli straci swoje obecne imperium, szybko stworzy sobie nowe gdzie indziej. Rhodes mówi, że S.H.I.E.L.D. powie jego rodzinie, iż nie zginął szesnaście lat temu. To powstrzymuje Tyrone'a, a Jim wyjaśnia, że nie przybył go aresztować, ponieważ dopóki trzyma się z daleka od Stanów Zjednoczonych, nie zawadza jego przełożonym, lecz ma dla niego propozycję współpracy.

Magazyn S.H.I.E.L.D. w New Jersey, później. Fury przedstawia nowemu składowi Avengers ich misję. Mówi, że nie wie jeszcze dokładnie, kogo mają wziąć na cel, ale rozkaz przyszedł z Białego Domu, a ich przeciwnik wydaje się być z piekła rodem.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2 Ultimate Comics Avengers 2 #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.