Avalon » Serie komiksowe » Avengers: The Initiative » Avengers: The Initiative #35

Avengers: The Initiative #35

Avengers: The Initiative #35

"The Hammer Falls" - Conclusion

Postacie
Zapowiedź

Zobacz, co czeka bohaterów, złoczyńców i tych, którzy nie wiedzą do końca, kim są, ale którzy muszą szybko zdecydować. Kto okaże się zwyciezcą? Kto przegra? Dla jednych to koniec, dla innych dopiero początek, o którym dowiecie się wkrótce.
Avalon Secret Note: Avengers Academy, Avengers Academy, Avengers Academy, ale ciiii.....

Streszczenie

Asgard został zniszczony.

Taskmaster odkopuje siebie z gruzów i pomaga Constrictorowi. Frank martwi się o Rachel, ale ta jest w dobrych rękach – pomaga jej Steve. Frank widzi to i odchodzi w przeciwnym kierunku. W tym czasie Rachel prosi Steve'a, aby pomógł jej znaleźć Franka, mężczyznę, którego kocha.

Constrictor i Taskmaster odlatują na ślizgaczach.

Steve dopada Iron Patriota i celnym ciosem zrywa mu maskę zbroi, pod którą widać zielony makijaż. Norman jest przerażony, nie porażką, ale faktem, że teraz Sentry/Void wyrwie się spod jego kontroli.

Hood i Madame Masque próbują uciec z Asgardu, jednak Parker nie ma już mocy. Loki zabrał ją i przekazał herosom. Para złoczyńców ewakuuje się bardziej konwencjonalną metodą – samochodem.

Camp H.A.M.M.E.R. Poplecznicy Hooda tracą moc i stają się łatwym łupem dla Avengers Resistance.

Laboratorium barona von Blitzschlaga. Hardball robi zastrzyk Komodo, przywracając jej moce. Cloud 9 próbuje załagodzić sprawę między Melati i Rogerem, przypominając koleżance, że chłopak zawsze się o nią troszczył. Komodo zgadza się go wysłuchać.

Prezydent pozbawia Osborna dowództwa. Żołnierze H.A.M.M.E.R. poddają się.

Jakiś czas później, tajny ośrodek. Hood został schwytany. Tigra odwiedza go przypominając mu, iż jest policjantką. Dzięki temu może wyrównać rachunki, ale nie zamierza tego robić. Z dwóch powodów: bez mocy Parker jest nikim, a po drugie zabijając go skrzywdziłaby nie tylko jego, ale też jego dziecko.

Avengers Tower. Trwa feta celebrująca zwycięstwo. Tigra przedstawia reszcie zespołu swoje małe dziecko.

Diamondback i przebywający w Japonii Constrictor wspominają siebie nawzajem.

Bengal otworzył szkołę sztuk walk. Prodigy prowadzi zajęcia ze sztuki motywacji. Trauma podróżuje po świecie niczym Kaine z serialu "Kung Fu", ucząc się u Strange'a i szukając mężczyzny imieniem Karl. Debrii mieszka w Paryżu i jest sędzią we francuskim show "Superpouvoir". Butterball i Batwing wrócili do rodzinnego miasteczka tego pierwszego. Założyli super grupę, której są jedynymi członkami.

Autor: redevil

Galeria numeru

Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35 Avengers: The Initiative #35

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.