Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man Presents: Jackpot » Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3

Postacie
Zapowiedź

Czy Jackpot pokona nowego, morderczego Boomeranga? Czy będzie w stanie przechytrzyć podłego Rose? Czy jeśli przetrwa to wszystko, będzie gotowa na największe wyzwanie w jej krótkiej karierze superbohaterki?

Streszczenie

Walka z poprzedniego numeru trwa nadal. Kończy ją atak furii Jackpot. Po chwili Sara i jej córka uciekają, zostawiając krwawiącego Boomeranga.

Jakiś czas później Ereth zostawia swoją pociechę w Baxter Building pod opieką małżeństwa Richardsów. Bohaterka jednak nie może się powstrzymać i postanawia odnaleźć osobę odpowiedzialną za zabicie męża. Kobieta po pobiciu kilku przestępców, dowiaduje się, że za wszystko jest odpowiedzialny nijaki Rose. W między czasie spotyka Spider-Mana, który oferują swą pomoc.

Duet herosów udaje się do siedziby gangstera. Tam wywiązuję się walka z Armadillo. W jej konsekwencji, Sara wylatuje przez okno. Na zewnątrz jest atakowana przez ludzi pod wpływem narkotyków. Do napastników dołącza Boomerang, który od razu jak się pojawia, zostaje powalony przez Jackpot. Od zabójstwa powstrzymuje ją Spider-Man.

Po wszystkim superbohaterka udaje się do pilnowanego przez policjantów Rose'a. Okazuje się, że jest nim doktor Hayes, który współpracował z Ereth w laboratorium. Jednak po wypadku Sary, mężczyzna stracił dofinansowania. Spowodowało to wkroczenie Rose'a na drogę przestępczą.

Jackpot przenosi się wraz z córką. Zmienia nie tylko miejsce zamieszkania, ale także swoją tożsamość. Od teraz nazywa się Alana Jobson.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.