Avalon » Serie komiksowe » Avengers: The Initiative » Avengers: The Initiative #34

Avengers: The Initiative #34

Avengers: The Initiative #34

"The Hammer Falls" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Taskmaster mierzy się z Captainem Americą! W tym czasie rozgrywa się walka o Camp H.A.M.M.E.R.. Po czyjej stronie stanie Penance? I czy Night Thrasher zdradzi swoich przyjaciół, aby odzyskać brata?

Streszczenie

Camp H.A.M.M.E.R.. Night Thrasher dokonuje wyboru pomiędzy wiernością przyjaciołom, a przywróceniu życia bratu. Wraz z Tigrą atakuje Hooda. Ten jednak dzięki Norn Stones zyskuje przewagę. Magia pozyskana od Lokiego dodatkowo wzmacnia jego popleczników.

Penance uwalnia się i zabiera ze sobą byłych członków Inicjatywy, których Osborn nie dopuścił walki, bojąc się o ich lojalność. Robbie pokazuje twarz kolegom z New Warriors i włącza się do walki.

Hood dostaje wezwanie i zabiera Brooklyn Crew ze sobą do Asgardu. Vance zagrzewa wszystkich do walki.

Asgard. Steve podchodzi do powalonego Iron Patriota. Bucky ostrzega go przed atakującym Taskmasterem. Próbuje go zneutralizować. Bezskutecznie. Taskmaster zaczyna walczyć ze Stevem, idzie mu całkiem dobrze, udaje mu się przy okazji rozbroić Barnesa. Walkę przerywa pojawienie się Hooda i myśliwców ostrzeliwujących statki Osborna.

Frank ratuje życie Rachel - jeden z Asgradczyków o mało nie skrócił jej o głowę. Diamondback zerka na pole walki i widząc Steve'a biegnie do niego. Constrictor załamany odwraca się i odchodzi. Rachel zatrzymuje się w pół drogi i woła Franka. Nie biegnie do Rogersa z miłości, chce tylko powiedzieć mu o tym, że Frank ją chronił i że go kocha. W połowie ostatniego słowa przerywa. Sentry burzy Asgard.

Autor: redevil

Galeria numeru

Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34 Avengers: The Initiative #34

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.