Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers » Dark Avengers #14

Dark Avengers #14

Postacie
Zapowiedź

Sekrety Sentry'ego zostają odkryte. Czy nie jest jednak za późno? Najważniejszy moment w dotychczasowej karierze tego kontrowersyjnego bohatera znajduje się tutaj.

Streszczenie

Victoria prosi Osborna o rozmowę. Kiedy ten chce ją spławić, kobieta grozi dymisją. Przyszła tu, ponieważ zatrudniając ją Norman kazał jej być osobą stojącą twardo na ziemi, która nie boi się nazwać rzeczy po imieniu. Dokładnie to chce zrobić. Według niej dyrektor, jak i jego Avengers, się rozpadają. Hand boi się, że pod wpływem stresu i problemów mężczyzna pogrąży się w szaleństwie i wróci do bycia Green Goblinem. Wręcza szefowi listę najlepszych psychiatrów z mieście. Zarówno Nick Fury, jak i Tony Stark korzystali z pomocy lekarzy i to samo powinien zrobić Norman. Kobieta nie daje się zastraszyć krzykom dyrektora i naciska na spotkanie z lekarzem. Ostatecznie Osborn zgadza się pójść do specjalisty, którego ona mu wybierze. Po tym małym zwycięstwie Victoria przechodzi do następnego problemu. Bullseye i Moonstone właśnie uprawiają seks w sali narad. Według niej to akt agresji ze stron Ms. Marvel, która chce podkopać autorytet Osborna. Norman daje jej wolną rękę w załatwieniu tej sprawy.

Victoria wraz z oddziałem H.A.M.M.E.R. wchodzi do sali narad. Karen i Lester przerywają pieszczoty i w drwiący sposób każą intruzom się wynosić. Hand żąda, aby udali się do swoich pokoi. Moonstone zaczyna się denerwować i zbiera się do ataku. Victoria strzela do niej z obcej broni, a Karen pada na ziemię w konwulsjach. Do sali przychodzą pozostali Avengers. Dochodzi do dyskusji Lestera z pani wicedyrektor. Kiedy morderca grozi, że zabije ją w czasie snu, rozlega się alarm.

Sentry powrócił na Ziemię. Unosi się nad miastem, a mroczna energia Voida niszczy kilka budynków. Podczas gdy Avengers zajmują się ewakuacją cywili, do Roberta podlatuje Iron Patriot. Szybko orientuje się, że kontrolę przejęło mroczne alter ego bohatera. Podczas rozmowy Norman dowiaduje się, że cała sytuacja jest z powodu Lindy. Void narzeka, że Bob nie pozwala mu jej zabić, więc ma zamiar zmusić ją do patrzenia, jak niszczy świat. Osborn zaczyna przekonywać rozmówcę, że jeśli nie zaprzestanie demolować miasta, zwróci na siebie uwagę innych bohaterów pokroju F4, Thora i Captaina. Będą oni musieli podjąć działania, aby wyeliminować zagrożenie, jakim stał się Sentry. Oni będą potrafili go zniszczyć. Po chwili mroczna energia się rozprasza. Iron Patriot ostrzega Voida, że przy następnym takim wybuchu on go nie będzie powstrzymywał i będzie to początek jego końca. W zamian obiecuje mu wieczorem pokazać coś na miarę jego wizji świata.

W nocy Norman wchodzi do pokoju Bullseye'a. Kiedy da sygnał zabójcy, ma on zabić Lindy.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14 Dark Avengers #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.