Avalon » Serie komiksowe » Avengers: The Initiative » Avengers: The Initiative #32

Avengers: The Initiative #32

Postacie
Zapowiedź

Cała Initiative znajduje się w samym środku wojny z Thorem i innymi wojownikami z Asgardu. Dla niektórych będzie to ostatnia walka.

Streszczenie

Trwa atak na Asgard. Taskmaster, widząc walczących Asgardczyków, jest pełen obaw. Do tej pory jego życie było łatwe – od kiedy odkrył u siebie fotograficzny refleks wystarczyło, że zobaczył czyjeś ruchy i od razu mógł je powtórzyć. Zamiast olimpiady czy innych trofeów sportowych wybrał życie w masce. Inspiracją dla niego była pokazana w TV walka Daredevila i Bullseye'a. Tasky postanowił nie wychylać się i nie walczyć z herosami, zaczął trenować zbirów. Potem został szefem Inicjatywy, co zaprowadziło go do szturmu na Asgard i walki z bogami.

Helicarrier H.A.M.M.E.R.. Kilka godzin wcześniej. Taskmaster informuje Diamondback i Constrictora o celu ataku. Frank i Rachel mają prosty plan – chcą przeżyć to wydarzenie.

Asgard. Tasky wyrywa się z otępienia i zadumy i zaczyna walczyć. Po chwili jednym ciosem zabija dwóch Asgardczyków.

Kwatera Avengers Resistance. Wcześniej. Donyell chce powiedzieć reszcie, co odkrył w plikach Osborna. Tigra, Vance i Suzie już wiedzą – oglądają reportaż z ataku na Asgard w telewizorze. Justice od razu domyśla się, że to Osborn stoi za śmiercią ludzi na stadionie – oficjalną "przykrywką" operacji. Night Thrasher wysyłka dane, które zebrał o Osbornie i jego finansowaniu złoczyńców do wszystkich gazet na świecie. Vance chce zaatakować Camp H.A.M.M.ER..

Asgard. Constrictor i Diamondback walczą o przerwanie. Po chwili pojawia się Thor. Od razu zostaje zaatakowany przez Sentry'ego. Do ataku rusza również Norman, Taskmaster i reszta Dark Avengers. Rachel postanawia pomóc Asgardczykowi i leci za nimi. Gdy dolatuje nad teren walki, Thor zaczyna przegrywać. Diamondback chce mu pomóc, boi się jednak o własne życie. Nie zdąża jednak podjąć decyzji, bowiem syn Odyna pada pokonany.

Autor: redevil

Galeria numeru

Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32 Avengers: The Initiative #32

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.