Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers » Dark Avengers #12

Dark Avengers #12

Dark Avengers #12

"Molecule Man" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Niesamowity hit od BMB i MD trwa dalej! DA walczą z przeciwnikiem nie do pokonania: z człowiekiem potrafiącym wpływać na każdą molekułę świata! Norman nie da rady wynegocjować pokoju, kiedy świat zostaje przestawiony do góry nogami i... ktoś umiera.

Streszczenie

Dinosaur, Kolorado. Victoria stoi przed zaskoczonym Molecule Manem. Wyjaśnia, że widzieli, jak poradził sobie z Avengers, a to była ich najlepsza broń przeciwko niemu. Owen mówi, że chce zostać w tym mieście. Kobieta zapewnia, że nikt nie spróbuje go stąd wyrzucić, jeśli tylko odda Avengers i pozostałych. Zaskoczony Reese pyta, o kogo chodzi, więc Hand wyjaśnia, że w mieście zaginęło sporo osób. Gdy tylko ich wypuści, zostawią go w spokoju na dobre. Tymczasem Sentry materializuje się w sali gimnastycznej.

Hand obserwuje pojawiających się ludzi. Nagle widzi nieprzytomnego Osborna leżącego na ziemi. Pyta, czy nic mu nie jest. Reese wyjaśnia, że dojdzie do siebie za jakiś czas. Nagle nad nimi pojawia się Sentry. Owen atakuje Boba. Siły H.A.M.M.E.R. dołączają do walki, jednak Reese bez problemu je niszczy. Molecule Man jest zaskoczony, że Reynolds wytrzymał jego atak. Sentry zmusza go, aby przywrócił wszystko do normy. Kiedy Owen kończy, Bob niszczy go. Na ziemi Hand i reszta Avengers patrzą na lądującego Reynoldsa. Robert wyjaśnia, że zrozumiał, jak działają jego moce - może kontrolować molekuły własnego świata, dokonując w ten sposób niezwykłych rzeczy. Sentry pyta, czy Osborn boi się go. Norman odpowiada, że nie chce się go bać, a Moonstone proponuje mu, że mogą porozmawiać jak lekarz z pacjentem, kiedy wrócą. Dziękuje mu również za uratowanie. Uspokojony Bob odlatuje do Nowego Jorku.

Avengers Tower. Victoria Hand próbuje wejść do pracowni Osborna, jednak komputer odmawia jej wstępu. Drzwi otwierają się i staje w nich Osborn. Kobieta mówi, że w świetle ostatnich wydarzeń musi przejść badania psychiatryczne. Mężczyzna zgadza się z jej opinią i prosi, aby wybrała najlepszego specjalistę i umówiła ich na jutro. Gdy Hand odchodzi, Norman pada na podłogę i próbuje zedrzeć sobie twarz. Po chwili uspokaja się. Nie dostrzega przyglądającego mu się Lokiego.

Autor: Selwa

Galeria numeru

Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12 Dark Avengers #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.