Avalon » Serie komiksowe » Wolverine: Origins » Wolverine: Origins #43

Wolverine: Origins #43

Wolverine: Origins #43

"Seven The Hard Way" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Logan liczy, że z pomocą Bruce'a Bannera, Skaara i Cloaka wreszcie pokona Romulusa. Lecz wcześniej czeka go pojedynek z Silver Samuraiem.

Streszczenie

Logan i Harada trenują walkę mieczem. Po pięciu dniach Wolverine pamięta prawie całe swoje szkolenie i nie daje żadnych szans na zwycięstwo Silver Samurai'owi. Dziękuje mu za naukę i pomoc. Kiedy wychodzi z jego rezydencji, odbiera telefon od Cloak'a. Okazuje się, że Dagger została porwana przez jakiegoś wielkiego, niewidomego mężczyznę. Logan z opisu rozpoznaje Victora Hudsona, prawą rękę Romulusa. Każe chłopakowi czekać na telefon.


Dagger siedzi przywiązana do krzesła. Mężczyzna stojący obok i uderza pyta ją, czy odzyskała przytomność. Kiedy kobieta przytakuje, ten uderza ją w twarz. Wyjaśnia jej, że został tu przyprowadzony przez jakiegoś osiłka, który kazał mu ją przesłuchać, inaczej zabije jego i jego rodzinę. Pyta, co Logan planuje. Kobieta nie ma pojęcia, o co chodzi.


Na dachu wieżowca James i Cloak rozmawiają. Wolverine wyjaśnia, że wie, kto i po co porwał Dagger. Muszą czekać na telefon.


Przesłuchanie dobiega końca. Mężczyzna wyciąga telefon i każe dziewczynie zadzwonić do swojego przyjaciela. Dagger wypełnia rozkaz, jednak zamiast spytać o plany Logana, każe Cloakowi namierzyć telefon. Victor, słysząc słowa kobiety, wpada w szał. Zabija mężczyznę i rzuca jego ciało na podłogę. Nagle za jego plecami pojawia się Wolverine. Zabija go jednym ciosem miecza. Logan stwierdza, że to musiało być zrobione. Nagle Dagger atakuje go. James pogrąża się w mrocznym wymiarze ścigany przez przerażające wizje. W końcu omamy ustają. Wolverine wychodzi z pokoju. Cloak mówi, że nie powinien był okłamywać Dagger, ani ukrywać prawdy przed Loganem. Kobieta nie rozumie. Chłopak wyjaśnia, że tak naprawdę James jest przerażony myślą o przyszłości.


Logan przechodzi przez zaułek, kiedy obok niego pojawia się Cloak i pyta, dokąd teraz. Wolverine mówi mu, że nie musi z nim iść. Chłopak stwierdza, że wie, jak to jest uciekać do przeszłości, powtarzać swoje błędy raz za razem. Dlatego jeszcze raz, dokąd teraz.


Raft. Strażniczka przynosi posiłek więzionej kobiecie. Nagle za jej plecami pojawia się Logan, mówiąc, że to jest ucieczka z więzienia.

 

Autor: Selwa

Galeria numeru

Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43 Wolverine: Origins #43

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.