Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Zone » The Punisher: War Zone #8

The Punisher: War Zone #8

The Punisher: War Zone #8

"Hunting Ground"

Postacie
Streszczenie

Punisher stoi z rękami w górze. Na muszce trzyma go kobieta, którą dopiero co uratował. Okazuje się, że dziewczyna jest policjantką, która po służbie chciała dopaść gwałciciela. Frank proponuje aby jutro spotkali się ponownie w parku i razem dopadli bandytę.

Rosalie oddaje się przyjemnością masażu podczas gdy przychodzą do niej jej ludzie. Gangsterzy przyszli przedstawić informację o zabójcach, którzy podejmą się kontraktu na Punishera.

Pierwszy z nich to Stiletto. To ubrany w biały garnitur i kapelusz człowiek o dość ciemnej karnacji. Możemy podziwiać ego umiejętności kiedy W Brazylii zabija przy pomocy noża zabija generała oraz jego ochronę. Drugi  zabójców nazywa się Garotte. Zabójca ten w tym czasie zakrada się po linie do mieszkania pewnego człowieka w Marsylii. Podczas gdy ofiara zakłada garnitur, zachodzi człowieka od tyłu i dusi przy pomocy garotty. Trzeci do Combat. Obserwujemy go jak ma małe problemy w Texasie. W barze wkurzył miejscowych i musi walczyć z całą bandą. Kolejny nosi pseudonim Silence. To ninja, który w Madripoorze przy pomocy zatrutych strzałek zdejmuje cały gang. Następny ma pseudonim Cane. Wygląda jak angielski lord. W Londynie podchodzi do człowieka, który w otoczeniu licznej obstawy idzie do samochodu. Nagle zabójca podnosi swoją laskę, która okazuje się być karabinem. Po krótkiej serii odchodzi dalej, zostawiając za sobą trupy. Przedostatni z zabójców to Roc. Ten dryblas w pełni zasłużył na swój pseudonim. Obecnie w Madrycie, w ciemnej alejce gołymi rękoma zabija lokalny gang. Mimo, iż jeden z bandytów wbija w niego nuż, ten niewzruszony nazwala ich na miazgę. Ostatni zamachowiec to kobieta. Nazywają ją Tequila. W tej chwili po upojnej nocy nalewa swojemu kochankowi drinka. Ten po chwili pada martwy, a z jego ust wychodzi skorpion.

W nocy kilka minut po północy Frank czeka w parku na swoją nową partnerkę. Po chwili widzi, jak ta ponownie biega po parku. Dogania ją i przekonuje aby wzięła od niego pistolet. Po pewnym czasie słyszą krzyk w odległej części parku. Oboje biegną na miejsce. Okazuje się, że to tylko banda nastolatków urządziła sobie imprezę. Kiedy patrolują ponownie okolicę, Lynn zauważa, jak jakiś mężczyzna ciągnie kobietę. Kiedy zamaskowany napastnik dostrzega pościg otwiera ogień z uzi. Frank rusza w pościg podczas, gdy Michaels sprawdza co z ofiara. Gwałciciel dobiega do muru i zaczyna się wspinać. Castle wie, że nie zdąży go dogonić. Postanawia spróbować go zastrzelić. Przymierza ale nie trafia. Kiedy dobiera do muru po zbirze nie ma śladu. Na ziemie widać ślady krwi, co znaczy, że Frank go jednak zranił. Kiedy Lynn do niego dobiera zaczynają przeszukiwać okolicę. Znajdują trochę odcisków butów oraz kilka rzeczy. Kobieta zabiera je aby zbadać na komisariacie. Jakiś czas później Frank i policjantka spotykają się na kawie. Niedoszła ofiara odmówiła składania zeznań. Wspominanie tego wydarzenia to dla niej za duży ból.

W nocy w jednym z anonimowych magazynów Pani Carbone spotyka się z wynajętymi zabójcami. Oferuje pięć milionów dolarów za jedne zwłoki. Mogą pracować razem lub każde osobno. Nie interesuje ją to. Punisher ma być po prostu martwy. Kobieta nie chce zdradzić swoich motywów. Jej pieniądze gwarantują powstrzymanie ciekawość morderców.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher: War Zone #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.