Avalon » Serie komiksowe » Wolverine: Origins » Wolverine: Origins #42

Wolverine: Origins #42

Wolverine: Origins #42

"Seven The Hard Way" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Wolverine kontynuuje próbę pokonania Romulusa, a kolejnym krokiem będzie uwolnienie z więzienia Ruby Thursday!

Streszczenie

Banner i Logan rozmawiają. Bruce mówi, że Skaar ma problemy. Obecnie jest na najlepszej drodze do stania się potworem, jakim był Hulk, ale Bruce wierzy, że jego syn może wznieść się ponadto. Wolverine przyznaje mu rację. Wystarczy tylko, że cel będzie dość duży i zły, aby usprawiedliwić użycie całej tej siły. Banner pyta, czy cel Logana pasuje do tego opisu. Ten odpowiada, że to jedyna taka istota w historii Ziemi zasługująca na taki ból. Bruce zgadza się mu pomóc.


Utopia. Logan wchodzi do sali narad. Scott pyta, co robił, ale James radzi mu nie zadawać tego pytania. Po spotkaniu prosi Cloak'a o chwilę rozmowy. Mówi, że potrzebuje jego pomocy. Dodaje, że Dagger nie może o tym wiedzieć.


Yokohama, Japonia. Rada klanu Yashida dyskutuje o pakcie z Hand, pomimo sprzeciwu Silver Samuraia. Przewodniczący rady dodaje, że pora wybrać nowego przywódcę rodu. Na jego znak pojawiają się ninja z Hand. W pokoju pojawia się również Wolverine. Zaczyna eliminować ludzi Hand. W końcu Samurai dołącza do walki z Loganem. Harada pyta, co mutant tu robi.


Uciekający członkowie rady zostają zatrzymani przez policję. Oficer kierujący akcją mówi, że ich przyjaciel bardzo liczył na sojusz yakuzy i Hand. Po chwili policjanci zabijają przestępców. Policjant informuje Romulusa o wykonaniu zadania. Ten zastanawia się, jaki cel mają obecne działania Logana.


W zamku trwa starcie Wolverine'a z Silver Samuraiem. W końcu Logan przerywa walkę i wyciąga ostrze Muramasa. Prosi Haradę, aby nauczył go posługiwania się nim.

 

Autor: Selwa

Galeria numeru

Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42 Wolverine: Origins #42

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.