Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers » Dark Avengers #10

Dark Avengers #10

Postacie
Zapowiedź

Wszyscy wiedzieli, że Norman Osborn prędzej czy później przestanie nad sobą panować - pierwszy przykład znajdziecie w tym numerze.

Streszczenie

Dinosaur, Kolorado. Dwie kobiety zatrzymują się w przydrożnym barze. Jedna z nich pyta o łazienkę, druga zamawia kawę. Mężczyzna przy barze mówi jej, aby uciekała. Zdziwiona dziewczyna patrzy na niego. Nagle zauważa, że jej ciało rozsypuje się w proch. W toalecie jej przyjaciółka dzwoni do chłopaka. Po chwili rozpada się tak, jak jej koleżanka.

Bagna Luizjany. Ares przepoławia Man-Thinga, kończąc walkę. Gargan zaczyna rozczulać się nad pokonanym monstrum, wprawiając resztę drużyny w konsternację.

Avengers Tower. Victoria Hand przeprowadza odprawę zespołu. Karla pyta o Osborna. Hand twierdzi, że nie musi być obecny na tym spotkaniu. Bullseye dodaje, że leczenie Gargana ma skutki uboczne, po czym zaczyna prowokować Spider-Mana, ale ten tylko nieśmiało oponuje. Daken stwierdza, ze Victoria kłamie. Kobieta wścieka się, jednak uspokaja ją wchodzący do pomieszczenia Osborn. Pyta o szczegóły misji. Dyrektorka H.A.M.M.E.R. wyjaśnia, że córka sekretarza stanu i jej przyjaciółka zaginęły w miasteczku Dinosaur w Kolorado. Dodaje, że ten sam los spotkał w ostatnim czasie czterdzieści cztery inne osoby. Norman wysyła Sentry'ego na zwiad. Po odprawie Lester pyta Moonstone, czy teraz próbuje poderwać jego. Kobieta odpowiada, że Bullseye to bezwzględny morderca, ale Hawkeye zaczyna jej imponować, po czym wychodzi.

Sentry dociera na miejsce. Mówi, że w mieście nie ma nikogo. Nagle za sobą zauważa człowieka. Po chwili jego ciało zaczyna rozpadać się. W Avengers Tower reszta drużyny widzi eksplozję oznaczającą śmierć Boba.

Avengers i agenci H.A.M.M.E.R zbliżają się do niewielkiego miasteczka. Gargan znów zaczyna się dziwnie zachowywać. Zastanawia się, jakie mają szanse w walce z kimś, kto bez trudu pokonał Sentry'ego. Norman odsyła go do bazy. Ares stwierdza, że Mac miał rację. Drużyna dociera na miejsce. Miasteczko wydaje się opuszczone. Nagle Ms. Marvel coś dostrzega. Helicarrier traci kontakt z Avengers.

Osborn otwiera oczy. Jest całkiem nagi, jego zbroja znikła. Nagle słyszy za sobą czyjś głos. Odwraca się i dostrzega za sobą sylwetki Zarathosa, Mephisto, Dragon of the Moon, Enchantress i siedzącego pomiędzy nimi na tronie Molecule Mana...

Autor: Selwa

Galeria numeru

Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10 Dark Avengers #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.