Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 3 » Incredible Hulk vol. 3 #91

Incredible Hulk vol. 3 #91

Incredible Hulk vol. 3 #91

"Peace In Our Time" - part 4 of 4

Postacie
Cytat

Agentka S.H.I.E.L.D.: "What if he come back?"
Fury: "We'll handel this. That is our job."

Streszczenie

Pentagon. Fury składa raport dla generalicji. Hulk został schwytany przez Godseye. Co więcej A.I. satelity zdołało skopiować źródło mocy Bannera - promieniowanie gamma. Wojskowi są zaniepokojeni tą wiadomością, jednak Fury ich uspokaja. Przez lata nie udało się powtórzyć wypadku, dzięki któremu powstał Hulk. Maszyna jest w stanie skopiować częstotliwość promieniowania gamma, jednak nie jest Bannerem i nie wytrzyma takiego przypływu mocy. Sama siebie zniszczy.

 

Pokład satelity. Android chce porozmawiać z Brucem. Pyta go, co czyni go tym, kim jest. Zanim zaskoczony naukowiec ma szansę udzielić odpowiedzi mechaniczna macka atakuje go i wyrzuca w próżnię. Banner przemienia się w Hulka. Android i zielony olbrzym wymieniają ciosy unosząc się w próżni. Wkrótce Bruce, a po chwili jego przeciwnik ląduje na powierzchni Księżyca. Maszyna zaczyna świecić na zielono. Hulk chwyta przewody łączące androida z satelitą i ściąga całą instalację w dół. Satelita wybucha.

 

Centrum dowodzenia. Fury i jego współpracownicy obserwują starcie. Wszyscy są pod wrażeniem mocy Hulka. Jeden z kontrolerów informuje, że poziom promieniowania gamma przekroczył skalę. Godseye za chwilę przestanie istnieć.

 

Na Księżycu Hulk chwyta androida. Nagle maszyna eksploduje w jego dłoniach. Gdy opada pył Bruce dostrzega wiszącą nad sobą kapsułę, z której wysuwa się lina. Kiedy wchodzi na pokład mówi, że Fury jest mu winien wyjaśnienia. Nagłe przyśpieszenie rzuca nim o ścianę.

 

Na Ziemi obsługa obserwuje oddalający się statek z Hulkiem. Kobieta idąca za Furym pyta, co będzie, jeśli Banner wróci. Ten odpowiada, że będą musieli sobie z nim poradzić. W swoim gabinecie Nick nadaje sygnał o wykonaniu misji.

 

Zamknięty na pokładzie statku Bruce odbiera transmisję z Ziemi. Iluminati mówią, że przykro im z powodu tego, że musieli tak zrobić.

 

Autor: Selwa

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 3 #91

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.