Avalon » Serie komiksowe » Fantastic Four » Fantastic Four #534

Fantastic Four #534

Fantastic Four #534

"Shadow Boxing"

Postacie
Cytat

Ben (po otrzymaniu ciosu, który wrzuca go w skałę, podobną do jego skóry): "Looks kinda like a picture of family reunion, don't it?"

Streszczenie

Próby uspokojenia Hulka słowami nie dają efektu, więc Ben rozpoczyna otwartą walkę. Nagle, szare monstrum przypomina sobie pierwszy wybuch, który uczynił z niego potwora. Złapał wtedy Ricka Jonesa i wrzucił w bezpieczną szczelinę. Myląc wspomnienia z rzeczywistością, tak samo czyni z Grimmem. Do akcji wkracza Johnny, przypalając trochę olbrzyma. Ten, o dziwo, jakby uspokaja się i po prostu odwraca się plecami i odchodzi. Wtedy Torch postanawia wykorzystać urzędzenie, które Reed zamontował w fantasticarze. Jest to dżwiękowy zakłócacz, mający unieruchomić Hulka swymi falami. Gdy fantasticar zaczyna krążyć nad Bannerem, ten przypomina sobie smierć Jarelli i rozwścieczony rzuca ogromnym głazem w pojazd, niszcząc go. Ben i Johnny mają jednak większe zmartwienie, gdyż Hulk właśnie pognał w stronę miasta.

 

Szary gigant wkracza z hukiem do szpitala. Wchodzi do sali, gdzie leży chłopak z przepaską na oczach. To przypomina Hulkowi, jak bezradny był, gdy kiedyś umierał jego przyjaciel Jim Wilson. Banner uspokaja się i łapie pacjenta za rękę. Wtem, pojawia się Human Torch i silnym podmuchem ognia wyrzuca monstrum ze szpitala wprost na ulicę. Ben wpada na pomysł, by przemówić mu do rozsądku. Sam przeżył przecież wypadek, po którym wygląda horrendalnie i wierzy, że w tym przypadku potwór zrozumie potwora. Gdy próbuje dotrzeć słowami do świadomości doktora Bannera, Hulk przypomina sobie tragiczną historię jego żony Betty. W furii łapie duży kawał rury i wymierza Grimmowi potężny cios, krzycząc, że go zabije.

 

Autor: Jim J

Galeria numeru

Fantastic Four #534

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.