Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: The Hood » Dark Reign: The Hood #4

Dark Reign: The Hood #4

Dark Reign: The Hood #4

"Family Man"

Postacie
Zapowiedź

Parker Robbins trafia na problemy na wszystkich frontach: z podwładnymi, demonem obdarzającym go mocą i własną rodziną. Na dodatek powraca łaknąca zemsty White Fang.

Streszczenie

W jednym z portów część grupy Hooda grzeje się przy ognisku. Tematem ich rozmów jest zaufanie do ich szefa. Nie wszyscy są mu całkowicie oddani. John King stoi na uboczu i przysłuchuje się temu wszystkiemu. Na horyzoncie pojawia się statek, grupa zabiera się do wykonania zadania i rusza w jego kierunku.

Brooklyn. Parker spędza czas ze swoją córką i dziewczyną. Sara wypytuje go, dlaczego zdjął lustro, on zaś tłumaczy się, że zagrażało ich córce, lustro mogło spaść, robiąc jej krzywdę. Temat rozmowy szybko zmienia się na odwiedziny pani Robbins. Hood wyjaśnia, że ma niespodziankę dla matki. Całą sytuację obserwuje z niedowierzaniem White Fang.

Następnego dnia. Parker wraz z matką, córką i Sarą wybrali się na przejażdżkę. Chłopak tłumaczy, że jadą do domu. Inni odbierają to jako żart, bo ich miejsce zamieszkania jest w całkiem innym kierunku, niż oni zmierzają. Po chwili całej czwórce ukazuje się wspaniały dom. Parker tłumaczy, że tu zamieszkają. Rodzina zwiedza nowe mieszkanie, kobiety nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Parkerowi ukazuje się w lustrze postać Dormammu. Następnie przerywa zwiedzanie tłumacząc się, że musi znaleźć pracę.

Safehouse 3. Hood spotyka się z Madame Masque, która oprowadza go po jego nowej kryjówce. Dziewczyna uważa, że potrzebują kogoś wyspecjalizowanego w świecie magii, twierdzi, że Satana nie podoła jego oczekiwaniom. Gdy skończyli przechadzkę długimi schodami w dół, w komnacie ukazała im się Satana, która dyrygowała pozostałymi, jak ma być umeblowane pomieszczenie.

Satana i Parker wychodzą do innego pomieszczenia, by porozmawiać. Chłopak opowiada o tym, jak Dormammu objawił mu się, gdy ten był bez swojego płaszcza. Dziewczyna każe mu milczeć, bierze zapaloną świeczkę i robi koła z wosku. Po chwili dwójka staje w centrum płomieni. Hood kontynuuje rozmowę, opowiada dziewczynie, że dzięki butom, które zarekwirował wcześniej, mógł wzbijać się w powietrze, po pewnym czasie jednak tego nie potrzebował. Podobna sytuacja była z wstrzymywaniem oddechu, dzięki któremu stawał się niewidzialny. Dziewczyna musi zrobić kilka badań, wtedy będzie wiedziała, czy można mu jakoś pomóc.

Brooklyn. Sara wraz z córką wracają do domu. Po drodze spotykają Elizabeth Bondi, która oferuje dziewczynie swoją pomoc. Bierze od niej zakupy, by ta mogła otworzyć drzwi.

Safehouse 3. Gang Hooda gromadzi się w kryjówce, by swobodnie porozmawiać. Parker wręcza Controllerowi kryształy, które wspomogą jego egzoszkielet. Badania zostaną przeprowadzone pod nadzorem Wizarda. Hood naświetla sytuację, która zdarzyła się ostatniej nocy. Za sprawą stoi Force, który prawdopodobnie współpracuje z policją. Robbins wykazuje powiązanie Shockera z całą sprawą, który wydaje się być po ich stronie, po czym przedstawia dalsze plany na wieczór.

Newark, New Jersey. Shocker, odbierając zapłatę, zostaje otoczony przez federalnych z Forcem na czele. Miejsce zamienia się w pole bitwy. Herman, po potraktowaniu Walkera wiązką energii, dołącza do gangu Hooda. Walka trwa w najlepsze, grupa Parkera ma przewagę nad wrogiem. Po chwili pojawia się nowy przeciwnik. White Fang powala wszystkich na ziemię. Kierując się żądzą zemsty, stosuje na Hoodzie psychiczne gierki, wyświetlając przez hologram zdjęcie Sary i jego córki.

Autor: Kisiel

Galeria numeru

Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4 Dark Reign: The Hood #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.