Avalon » Serie komiksowe » X-Force vol. 3 » X-Force vol. 3 #18

X-Force vol. 3 #18

X-Force vol. 3 #18

"Not Forgotten" - part 2

Postacie
Zapowiedź

X-23 dalej uważana jest za zaginioną, a jej przyszłość rysuje się w czarnych barwach. Elixir zna prawdę o "mesjaszu mutantów". Wolverine konfrontuje się z Cyclopsem, tematem są decyzje Scotta prowadzące do wojny. Do składu powraca Wolfsbane. Plan Bastiona zbliża się o krok do realizacji. I jakby tego było mało, siły Selene zaczynają dawać się we znaki.

Cytat

Kimura (do Laury): "Welcome home"

Streszczenie

Nowy York, godzinę temu. Agenci H.A.M.M.E.R. zanoszą X-23 do samolotu. Dwóch z nich zostaje i ma się pozbyć Tabithy, lecz jeden z nich stwierdza, że najpierw mogą się z nią zabawić. Nagle w jego kark wbija się nóż. To wściekły Warpath przybył uratować przyjaciółkę. Drugim agentem rzuca jak szmatą i zauważa gdzieś daleko wybuch energii.

Domino biegnie do miejsca, w którym Surge, "wybuchła". Są tam już Archangel i Wolverine. Jak się okazuje, to Hellion uratował wszystkich, kierując energię Surge swą mocą w niebo.

Laura zostaje przewieziona gdzieś na teren Pennsylvanii przez agentów H.A.M.M.E.R. Jej oczom ukazuje się straszny widok – oto witają ją Kimura i Zander Rice.

W górach skalistych Colorado Wolfsbane i Hrimhari walczą z potężnymi lodowymi gigantami. Książę wilków każe swej kochance uciekać, lecz ta chce walczyć przy nim do końca.

Salem Center w Nowym Yorku. Zmartwychwstały Caliban wskazuje Eliemu Bardowi pewien grób. Jest to miejsce spoczynku Douga Ramseya. Wraz z nimi stoi Wither.

San Francisco. Beast zdaje raport o stanie zdrowia młodych mutantów, którzy ucierpieli podczas wybuchu. Najważniejsze, że wszyscy żyją. Wtem, na Scotta rzuca się Wolverine. Obwinia go za to, że naraził życie młodych. Opowiada mu, co zaszło w przyszłości (Messiah War – przyp. Jim). Potem Domino Warpath i Logan pytają Boom Boom, czy pamięta coś, co mogłoby pomóc znaleźć sprawców. Przypominają jej się tylko "wojskowi goście" z S.H.I.E.L.D. i że jedna dziewczyna mówiła coś o "wydziale c”.

W nieznanej lokacji X-23 otwiera oczy i ukazuje jej się trzymająca piłę mechaniczną Kimura. Obok Laury leży jej odcięta ręka.

Autor: Jim J

Galeria numeru

X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18 X-Force vol. 3 #18

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.