Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: The Sinister Spider-Man » Dark Reign: The Sinister Spider-Man #1

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #1

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #1

"Women Love Him, Men Want To Be Him"

Postacie
Zapowiedź

To nie jest "przyjazny Pająk z sąsiedztwa". Po tym, jak stał się Spider-Manem Normana Osborna, Mac Gargan ma wszystko - jest uwielbianym przez wszystkich bohaterem, kobiety go kochają, a mężczyźni chcą być tacy jak on. Nikt też nie chce wejść mu w drogę, tym bardziej, że symbiont Venoma wciąż jest głodny...

Streszczenie

Nowy Jork. General Wolfram napada na bank. Tuż po tym, jak wydostaje się z banku się z banku, naprzeciwko niego staje Spider-Man, który go obezwładnia ku uciesze tłumu. Bohater oświadcza ludziom, że teraz zabierze bandytę na policję. Nie wypełnia jednak obietnicy. Zabiera złoczyńcę na dach wieżowca, gdzie odbiera mu skradzioną forsę i odgryza rękę.

Redakcja Daily Bugle. Dexter jest oczarowany nowym Spider-Manem. Zmienia o nim diametralnie zdanie. Prosi, aby przeprowadzono z Garganem wywiad.

Klub nocny. Venom zagaduje jedną z tancerek o imieniu Cherry. Członek Dark Avengers płaci jej jednak za ta, aby mógł na nią mówić Candy. Wypytuje ją także o Destiny, która odkryła, że nie jest on prawdziwym Spider-Manem. Jak się okazuje, kobiety po tym zdarzeniu już nie widzano. Nagle zaczyna wspominać czasy, kiedy wynajął go Jameson. To przez to zmierzył się z prawdziwym ścianołazem, trafił do więzienia, otrzymał symbionta, po czym stał się Avengerem. Teraz nadeszła pora, aby zemścić się na burmistrzu Nowego Jorku.

Ratusz. Trwa konferencja prasowa z Jonahem na temat wzrostu przestępczości w mieście. Po jej zakończeniu Betty Brant chce odbyć rozmowę z mężczyzną. Nie udaje jej się to. Kolejną osobą chcącą coś powiedzieć Jamesonowi jest Dr. Shep Gunderson. Oświadcza on, że skonstruował projekt resocjalizacji przestępców. Chciałby wprowadzić go w życie. Szybko jednak spotyka się z odmową.

Avengers Tower. Słychać wykrzykiwane przez Osborna imię Gargana. Iron Patriot jest zdenerwowany zaistniałą sytuacją. Pyta się, skąd wzięła się obecna w wieży kobieta, co się stało z pieniędzmi z napadu na bank, a także co z Generalem Wolframem. Nie czeka jednak na wszystkie odpowiedzi. Oznajmia, że nikt z drużyny nie może opuszczać bazy bez jego pozwolenia. Grozi także, że za taki wybryk w przyszłości może zabrać Venomowi to, co mu podarował.

Szpital. Do leżącego Shepa Gundersona przychodzi mężczyzna przypominający Punishera. Nie jest to jednak bohater, tylko Redeemer. Przyszedł, aby wybawić rannego.

Gracie Mansion. Jameson powraca do domu. Wchodząc do sypialni, zastaje martwą kobietę. Okazuje się, że jest to Cherry.

Nieznana lokalizacja. Redeemer opowiada zebranym o swym planie. Jego rozmówcami są Hipp, Doctor Everything, Dementoid, General Wolfram oraz Eleven. Ich celem jest teraz zemsta na Spider-Manie.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #1 Dark Reign: The Sinister Spider-Man #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.