Avalon » Serie komiksowe » Agents of Atlas vol. 2 » Agents of Atlas vol. 2 #5

Agents of Atlas vol. 2 #5

Postacie
Zapowiedź

Agents of Atlas kontra New Avengers!

Cytat

Luke Cage (do robiącego zdjęcia Spideya): "Aw, come on, man!"
Spiderman: "Hey, I still have to eat!"

Streszczenie

Nowy Jork, przystań. New Avengers atakują bandytów rozładowujących transport broni. Już po chwili wszyscy przestępcy są obezwładnieni. Spidey przygląda się uważnie znalezionej broni. Świadkiem wszystkiego jest ukryty za kontenerami Grizzly. Postanawia zawiadomić Osborna.

Na statku Atlas Foundation. Gorilla Man obserwuje przez okno zbliżających się Avengers. Informuje o tym Woo. Jimmy każe wszystkim zaangażować się w walkę, aby wyglądało to przekonująco. Avengers przeszukują siedzibę Agents, gdy nagle na ich drodze staje Woo ze swoją drużyną. Niespodziewanie Parker wystrzeliwuje sieć, odgradzając obie grupy od siebie. Jimmy informuje go, że poddanie się nie uratuje mu życia. Peter mówi, że jego pajęczy zmysł nie wyczuwa zagrożenia, a broń, jaką znaleźli na przystani, była niesprawna. Stwierdza, że to zbyt szczęśliwy zbieg okoliczności, aby w umyśle Barnesa znalazły się fragmenty wspomnień dotyczące współpracy Osborna i Atlas Foundation. Jimmy postanawia wyjaśnić całą sytuację Avengers. Nagle M-11 strzela do Wolverine'a, rozpoznając w nim jednego z przeciwników Agentów z lat 50. Rozpoczyna się walka. Parker paraliżuje Hale'a za pomocą sieci. Następnie próbuje tej samej sztuczki na Venus, ale wtedy kobieta zaczyna śpiewać. Zahipnotyzowani Avengers zaprzestają walki. Woo i jego ludzie opuszczają statek, używając Dragon's Corridor.

Avengers opuszczają tonący okręt. Captain America mówi, że Woo chce oszukać Osborna. Dodaje, że nie wyobraża sobie, jak zamierzają uniknąć konsekwencji, kiedy Norman dowie się o tym.

Później. Osborn w rozmowie z Woo mówi, że nie zapłaci za zniszczony towar. Ma również nadzieję, że to był ostatni raz, kiedy Avengers stanęli na drodze ich współpracy, po czym kończy połączenie. Namora pyta, jaki jest ich następny krok. Marvel Boy wyjaśnia, że w trakcie poprzedniego spotkania z Osbornem odkrył, że spotyka się on z grupą wpływowych istot. Jednym z członków tej Kabały jest kuzyn Namory – Namor.

Autor: Selwa

Galeria numeru

Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5 Agents of Atlas vol. 2 #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.