Avalon » Serie komiksowe » Ghost Rider vol. 2 » Ghost Rider vol. 2 #40

Ghost Rider vol. 2 #40

Ghost Rider vol. 2 #40

"Midnight Massacre" Part 2 "Hunters"

Postacie
Cytat

Demogoblin: "I have come to aid you in your quest."
Blade: "... throw yourself on my sword, demon!"

Streszczenie

Polowanie Switchblade'a na istoty ponadnaturalne trwa. Jego kolejną ofiarą zostaje kobieta, która potrafiła leczyć i używała mocy jedynie do pomagania ludziom.

W innej części Nowego Jorku Demogoblin goni mężczyznę, czarownika. Ten, aby uratować życie, przekazuje Goblinowi informację - Demogorge powrócił. Za pomocą magii pokazuje nawet jego twarz - twarz Blade'a. Demogoblin liczy, że zyska w Demogorge'u sojusznika w tępieniu wszystkiego, co ponadnaturalne.

Śladem Switchblade'a do miasta przybywają również Ghost Rider i Drake. Są wyposażeni w urządzenie pozwalające śledzić nadnaturalne moce. Gdy pokazuje się odczyt, mężczyźni myślą, iż znaleźli byłego przyjaciela i biegną mu na spotkanie. Okazuje się jednak, iż urządzenie wykryło Demogoblina. Ghost Rider atakuje go, jednak demon ucieka.

W poszukiwaniu kolejnej ofiary Switchblade wchodzi do zatłoczonej dyskoteki. Znajduje swój cel – kobietę o imieniu Seer, u której wykrywa duże moce. Cieszy się na myśl, iż je zaabsorbuje po jej śmierci. Przed atakiem powstrzymuje go pojawienie się Demogoblina, który proponuje mu współpracę, jednak czarnoskóry mężczyzna odmawia. Po chwili zjawiają się także Ghost Rider i Drake. Niemal udaje się im pokonać Switchblade'a, jednak Goblin przychodzi mu z pomocą i zabiera go z dyskoteki, porywa także dziewczynę. Rider podąża za nimi. Wywiązuje się walka. Czarnoskóry łowca nabija na jeden miecz Ghost Ridera i próbującego mu wciąż pomóc Demogoblina. Goblin pada martwy.

Dziewczyna ucieka, teleportując się. Rozmyśla, iż Careteker miał rację i "Zebranie Krwi" będzie potrzebne.

Switchblade mocą zyskaną od Demogoblina atakuje Ghost Ridera. Obezwładnia go i przywiązuje do masztu. Następnie zaczyna strzelać z broni zabranej Blaze'owi. Na pomoc przyjacielowi przybywa Drake, który chwilowo obezwładnia Switchblade'a. Frank i Ghost Rider nie kontynuują walki. Teraz chcą odnaleźć kogoś, kto wie coś o Darkhold - Louise Hastings i jej ekipę.

Autor: redevil

Galeria numeru

Ghost Rider vol. 2 #40

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.