Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man » Spider-Man #12

Spider-Man #12

Spider-Man #12

"Perceptions" - Part 5

Postacie
Cytat

Wolverine: (wysuwa jeden pazur) "One! We've got three dead boys and counting." (wysuwa drugi pazur) "Two! We've got hundreds of dead animals and counting." (wysuwa trzeci pazur do połowy) "Two and a half... I'm a moody little cuss. I promise you don't want reason three."

Streszczenie

Wolverine każe Spider-Manowi zostać z Wendigo i pilnować, by stworzeniu nic się nie stało. Spidey ma pewne opory co do tego pomysłu, jednak po chwili zostaje przekonany, że starszy kolega ma rację [patrz cytat numeru - Jaro].

Znając zapach zabójcy dzieci, Logan postanawia wytropić go w mieście. Krąży tam przez pewien czas, aż w końcu udaje mu się złapać trop.

Anna Brooks zastanawia się nad tym, co powiedział jej Peter. Nie przestaje jednak tworzyć kolejnych artykułów na temat bestii zabijającej dzieci.

W lesie Wolverine odnajduje Luke'a Thorpe'a i oznajmia mu, że muszą porozmawiać. Później udaje się do Spider-Mana i Wendigo, po czym wspólnie ruszają na poszukiwania myśliwych krążących po lesie.

Podczas gdy Spidey obezwładnia pozostałych uczestników polowania, Wolverine pokazuje inspektorowi Krahnowi obezwładnionego Luke'a Thorpe'a. Tłumaczy, skąd wie, że to człowiek zabił chłopców, po czym udaje, że wbija pazury w myśliwego. Jednak Wolverine wie, że to nie Thorpe jest mordercą - chłopców molestował i zabił inspektor Krahn. Gdy pojawia się Wendigo, przerażony policjant przyznaje się do wszystkiego, po czym ucieka w głąb lasu. Wówczas Wolverine rzuca Thorpe'owi dyktafon, na który nagrał to, co powiedział Krahn.

Inspektor w panice biegnie przez las, gdy jeden z kłusowników bierze go za Wendigo i strzela, zabijając go na miejscu. Wkrótce potem prawda o morderstwach przedostaje się do prasy, jak jednak zauważa Logan, najwyraźniej nie jest warta uwagi, skoro temat zszedł z nagłówków gazet gdzieś w okolice dwudziestej strony. Bohatera pociesza jednak to, jak zginął Krahn - zabity przez szaleństwo myśliwych, które sam wykreował.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Spider-Man #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.