Avalon » Serie komiksowe » Marvels: Eye of the Camera » Marvels: Eye of the Camera #3

Marvels: Eye of the Camera #3

Marvels: Eye of the Camera #3

"Shadows Within"

Postacie
Zapowiedź

Punisher. Wolverine. Elektra. Sequel do klasycznej serii Marvela jest kontynuowany, gdy Phil Sheldon obserwuje, jak Uniwersum Marvela staje się mroczniejsze i bardziej niebezpieczne... w tym samym czasie gdy stawia czoło wyniszczającym, osobistym wiadomościom. Czy może sprawić, aby mieszkańcy mieli cuda za bohaterów, tak jak on? Phil i Ben Urich prowadzą desperacki wyścig przez Manhattan aby zdobyć informacje. Jednak dla Phila może to być ostatni raz...

Cytat

Blondyn: "Oh, Yeah, I saw it all! He was like Bruce Lee and Cap'n America rolled into one! Kapow!
Phil Sheldon:"And by "he", you mean...?
Blondyn:"They Called him Iron Fist! IRON FIST!

Streszczenie

Studio telewizyjne. Trwa właśnie nagranie programu Sama Reuthera. Sheldon podczas emisji broni dobrego imienia superbohaterów.

Po zakończeniu wywiadu, Phil postanawia rozpocząć terapię przeciwko nowotworowi. Mimo to nie poddaje się w zamiarach napisania książki o herosach. Zaczyna od wysłuchania komentarzy szarych ludzi. Opinie z początku są pozytywne, z czasem jednak zaufanie do bohaterów słabnie. Jedną z przyczyn jest nagonka organizowana na łamach popularnych pism, m.in. Daily Bugle'a. Popularności herosom nie przynoszą także zamachy bombowe, wybuch na lotnisku, czy też postawienie Falcona przed sądem.

Bar, Phil rozmawia z Benem. Okazuje się, że reporter zajmuje się obecnie sprawą Punishera. W pewnym momencie Ben dowiaduje się o porwaniu Jamesona przez Hitmana. Dziennikarze w tym celu docierają aż pod Statuę Wolności. Gdzie rozgrywa się walka pomiędzy Punisherem i Spider-Manem, a Hitmanem. Celem jest ocalenie Jonaha. Prowadzi to jednak do śmierci złoczyńcy, który spada z francuskiego prezentu. Sheldon zastanawia się, dlaczego Spider-Man nie próbował ocalić rywala. Nagle fotograf traci przytomność. Ben każe natychmiast zawrócić łodzi, na której się znajdują.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3 Marvels: Eye of the Camera #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.