Avalon » Serie komiksowe » X-Men/Spider-Man » X-Men/Spider-Man #3

X-Men/Spider-Man #3

X-Men/Spider-Man #3

Clone Sagas

Postacie
Zapowiedź

Ben Reilly w kostiumie Spider-Mana, Wolverine bez adamantium, Mr. Sinister i Carnage - w tym numerze czeka nas "radykalnie ekstremalny" powrót do lat dziewięćdziesiątych.

Cytat

Spider-Man: "Uh... sure, I remember. Like it was yesterday."

Streszczenie

Jakiś czas temu. X-Men walczą z Mr. Sinisterem w jego tajnym laboratorium, w końcu mutant ucieka. Grupa zaczyna przeszukiwać miejsce, w którym się znajduje. Nagle odnajdują dane dotyczące Spider-Mana.

Ben Reilly walczy ze Slydem. Nagle pojawiają się X-Men. Połączone siły bohaterów dają radę wrogowi. Jednak mutanci nie przybyli tu po to - chcieli przekazać dokumenty Spiderowi. Ścianołaz szybko tłumaczy im, że nie jest tym samym herosem, którego znali. Wszyscy wymieniają się informacjami. Dane wykradzione od wroga wskazują na plany budowy armii klonów. Jednak najgorszą wieścią jest ta o Carnage'u - Sinister wyszedł z prośbą o próbkę genetyczną od niego.

Ravencroft. Bohaterowie zmierzają do budynku przejętego przez szaloego naukowca. Tam Sinister prowadzi rozmowę z Carnage'em. Jest już bliski przekonania psychopaty, kiedy do akcji wchodzą Spider-Man i X-Men. Wywiązuje sie walka. Symbiot zostaje zaatakowany przez Logana. Reszta rzuca się do walki z mutantem. Wolverine podczas walki traci jeden zestaw pazurów. Tymczasem Sinister stawia opór przeciwnikom - dzięki swoim zdolnościom psychicznym. Jedynym, na którego to nie działa, jest Ben. Postanawia on wykorzystać sytuację i otwiera swoje myśli. Wystraszony wspomnieniami Ścianołaza Sinister ucieka, mówiąc, że bohater jest kpiną z życia, a także że ma to, po co przybył. X-Men łapią Carnage'a i odnoszą go do celi. Słowa złoczyńcy dziwią Reilly'ego, który wspomina o udowodnieniu swojej autentyczności. X-Men go pocieszają, oznajmiając, że w walce pokazał, kim naprawdę jest.

Laboratorium Mr. Sinistera. Zadowolony Essex mówi sam do siebie, że udanie zanalizował próbkę symbiota, dzięki czemu stworzy idealne klony.

Autor: Undercik

Galeria numeru

X-Men/Spider-Man #3 X-Men/Spider-Man #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.