Avalon » Serie komiksowe » Marvels: Eye of the Camera » Marvels: Eye of the Camera #2

Marvels: Eye of the Camera #2

Marvels: Eye of the Camera #2

"Making Sense Of The World"

Postacie
Zapowiedź

Pamiętacie legendarne Marvels Kurta Busieka i Alexa Rossa? Nadeszła pora na sequel. Razem z Philem Sheldonem będziemy śledzić najważniejsze wydarzenia świata Marvela z perspektywy fotoreportera.

Streszczenie

W szpitalu Phil przed chwilą dowiedział się, że ma raka. Szczegółowe informacje o swojej chorobie poznaje wraz z żoną. Mając niewielkie szanse na przeżycie postanawia pozałatwiać swoje wszystkie sprawy. Udaje się do wydawcy Bennetta Schweda, z myślą o napisaniu książki. W myślach wspominał jak to odkrył, że to nie Spider-Man zabił kapitana Stacy'ego, a także to jak heros próbował uratować Gwen. Sheldon dostaje propozycję napisania "Menaces: The Dark Side Of The Marvels", kontynuacji jego bestsellerowej książki Marvels, w której ma opisać złoczyńców.

Wieczorem fotograf udaje się ze znajomymi do pubu. W miłej atmosferze spędza czas. Z telewizji dowiaduje się o starciu połączonych sił X-Men, Captaina America oraz Falcolna przeciwko S.H.I.E.L.D z Nickiem Furym na czele. Wracając do domu zauważa Hawkeye'a biegającego po dachach. Na miejscu żona przekonuje Phila, aby ten podjął się leczenia. Sheldon jednak chce napisać książkę.

Na przyjęciu zorganizowanym na cześć Petera Parkera, nominowanego w kategorii Fotograf Roku, Phil spotyka Robertsona. Po krótkiej pogawędce z nim opuszcza imprezę. Udając się w nieznanym kierunku zostaje napadnięty przez bandę opryszków. Na szczęście ratuje go Spider-Man.

W swojej pracowni fotograf przegląda zdjęcia. Natchniony tym, co się przed chwilą wydarzyło, postanawia, że nie napisze książki o kryminalistach czy innych potworach. Tematem jego pracy będą superbohaterowie. Sheldon postanawia pokazać ludziom, że herosi naprawdę są dobrzy.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2 Marvels: Eye of the Camera #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.