Avalon » Serie komiksowe » Marvels: Eye of the Camera » Marvels: Eye of the Camera #1

Marvels: Eye of the Camera #1

Marvels: Eye of the Camera #1

Part 1: "Just One Little Thing"

Postacie
Zapowiedź

Pamiętacie legendarne Marvels Kurta Busieka i Alexa Rossa? Nadeszła pora na sequel. Razem z Philem Sheldonem będziemy śledzić najważniejsze wydarzenia świata Marvela z perspektywy fotoreportera.

Cytat

Dzieci Phila Shledona: "Daddy, can we join the Ant-Man fan club? Huh? Can we?"

Streszczenie

Phil wraz z rodziną spożywa śniadanie. Kiedy dzieci poszły do szkoły, rozpoczyna rozmowę ze swoją żoną. Mężczyzna zastanawia się, czy nie porzucić zawodu fotografa. Pokłada jednak swoje nadzieje w rozmowie o pracę w New York Bulletin.

Mr. Jager proponuje Sheldonowi posadę edytora zdjęć. Fotograf przystaje na propozycje.

Z powrotem w domu Phil rozmawia z żoną o córce. Dyskusje przerywa jednak telefon. Okazuje się, że wojsko walczy z gigantycznym potworem. Jakiś czas później Sheldon musi się udać na konferencje prasową do Waszyngtonu. Jak się okazuje, celem spotkania jest przylot załogi statku kosmicznego: Reeda Richardsa, Sue Storm, Johnny'ego Storm i Bena Grimm, którzy prezentują nowo zdobyte moce. 

Fala objawień superbohaterów przechodzi przez Nowy Jork. Thor gasi pożar, pojawia sie Namor, w telewizji występuje Ant-Man, gazety piszą o Spider-Manie, Fantastic Four pragnie trochę prywatności. Blisko tych wydarzeń znajduje się Sheldon. W pracowni fotograf wywołuje zdjęcia, pomaga mu w tym jego córka. W pracy Phil rozmawia o bieżących wydarzeniach z Urichem, m.in o mutantach. Po powrocie do domu wraz z dziećmi rozmawia o herosach. Jego pociechy szczególną sympatią darzą Ant-Mana. Cały świat dookoła Sheldona się zmienia, on sam próbuje się w nim odnaleźć. To już nie te czasy, co kiedyś. Teraz nastała era X-Men, Avengers, Fantastic Four. Wszyscy żyją ślubem Invisible Woman i Mr. Fantastica oraz powrotem Captaina America.

W szpitalu fotograf dowiaduje się, że choruje na raka.

[Numer ten został wydany także w specjalnej, czarno-białej wersji - przyp. Undercik]

Autor: Undercik

Galeria numeru

Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1 Marvels: Eye of the Camera #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.