Avalon » Serie komiksowe » Daredevil » Daredevil #261

Daredevil #261

Daredevil #261

"Meltdown"

Postacie
Streszczenie

Human Torch popisuje się swoimi mocami przed dziećmi i mieszkańcami HK zebranymi w przytułku pomocy prawnej dla uzależnionych. Karen nie może na to spokojnie patrzeć, prześladowana myślami o losie swojego ukochanego, który zaginął. Przerywa Johnny’emu wygłupy, po czym przeprasza za swój wybuch złości i zaczyna płakać. Butch i Darla pytają się, gdzie zniknął Matt. Karen odpowiada, że prawdopodobnie szuka zaginionego Daredevila, po czym organizuje wszystkich zebranych do poszukiwań Śmiałka, którego widziano ostatnio walczącego nieopodal doków.

Miasto ogarnięte falą ciepła zaczyna popadać w chaos, zwłaszcza z plotką krążącą po ulicach: Daredevil nie żyje.

Kingpin ustala nową strategię dla bezbronnego w tej chwili Hell's Kitchen. Przed jego biurem pojawia się Typhoid Mary, która w oczekiwaniu na spotkanie z Fiskiem zaczyna flirtować z jego ochroniarzem, który nie może oprzeć się jej manipulacjom. Kingpin ściska szyję Typhoid, wściekły za niewykonanie rozkazu. Kobieta miała tylko złamać serce Daredevila, a nie zabijać. Mary śmieje mu się w twarz prosząc, aby ją zabił.

Johnny Storm w asyście Karen i Eightballa wchodzi do baru, żądając od jego bywalców wskazówek na temat zaginięcia Daredevila. Twarda postawa Johnny’ego wzbudza śmiech lokalnych zakapiorów.

Kingpin uderza Typhoid, a ta rzuca się na niego i podpala wszystko dookoła, wraz z marynarką grubasa. Nie robi to wrażenia na Fisku, który ściąga marynarkę i raz po raz uderza swoją przeciwniczkę.

Za sprawą Johnny’ego w barze dochodzi do bijatyki, w efekcie czego Human Torch stawia cały bar w płomieniach. Mimo tego nie udaje mu się uzyskać jakichkolwiek informacji. Storm przeprasza Karen, po czym odlatuje.

Fisk i Typhoid Mary ubierają się po odbytym stosunku.

Słońce zachodzi nad pozbawionym swojego obrońcy Hell's Kitchen. Mary Walker stoi na wiadukcie nie wiedząc, co się z nią stało i dlaczego jest pobita. Jej twarz zalewa się łzami. Pod nią, głęboko w trawie, leży umierający Daredevil.

Autor: Foxdie

Galeria numeru

Daredevil #261

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.