Avalon » Serie komiksowe » Cable vol. 2 » Cable vol. 2 #7

Cable vol. 2 #7

Cable vol. 2 #7

"Waiting for the End of the World." Chapter one: "The last place on earth."

Postacie
Zapowiedź

Bishop wraca do teraźniejszości w poszukiwaniu informacji mogących mu pomóc w znalezieniu Cable'a i dziecka. Zostaje jednak schwytany przez X-Force. Cyclops tylko czeka na przesłuchanie swego dawnego kompana i wydaje się, że dla Lucasa to koniec gry. Dlaczego się jednak uśmiecha? Jakiego ma asa w rękawie? I co to oznacza dla Cable'a i dziecka?

Streszczenie

Kontynuacja z King-Size Cable Spectacular.

 

Bishop pojawia się w teraźniejszości. Przy próbie włamania do kolejnej bazy wojskowej zostaje schwytany przez X-Force i dostarczony do Cyclopsa. Scott pozostawia przesłuchanie Emmie.

 

Tymczasem w przyszłości Cable i dziewczynka znaleźli spokojny zakątek - New Liberty, osadę ukrytą za polem siłowym, o której Nate usłyszał w swoim dzieciństwie. W tym spokojnym miejscu Nate wychowuje dziecko, które ma za sobą czwarte urodziny. Summers znalazł sobie nawet żonę, kobietę o imieniu Hope. Jednak sielanka kończy się, gdy przez barierę wchodzi uzbrojony oddział mówiący o sobie, iż jest częścią rządu USA.

 

Emma nie dowiaduje się zbyt wiele od Lucasa. Wie tylko, iż były X-Man próbuje zabić dziecko, bo jak wierzy, to ocali przyszłość. Bishop dzieli się z Cyclopsem wiadomością, iż Cable może podróżować w czasie tylko do przodu. Przedstawia to alegorycznie jako budynek, w którym Cable może przemieszczać się tylko na wyższe piętro. Aby więc znaleźć Nate'a i dziecko Bish postanowił spalić budynek.

Autor: redevil

Galeria numeru

Cable vol. 2 #7 Cable vol. 2 #7 Cable vol. 2 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.