Avalon » Serie komiksowe » New Warriors vol. 4 » New Warriors vol. 4 #16

New Warriors vol. 4 #16

Postacie
Zapowiedź

New Warriors zlikwidowali zagrożenie ze strony wielu złoczyńców; uratowali członków Initiative z rąk Zodiacu i pomogli S.H.I.E.L.D. w czasie inwazji Skrullów. Dla Tony'ego Starka nic to nie znaczy - wysyła specjalną jednostkę w celu zlikwidowania naszych ulubieńców. Zbliża się koniec New Warriors.

Cytat

Agentka: "We just want to make thing more efficient for you."

Harry: "We were doing just fine."

Agentka: "Yeah. I heard you got 'pymed'."

Streszczenie

Baza treningowa S.H.I.E.L.D.. Harry i Bev poznają New Warriors Task Force - piątkę Capekillers, którzy mają pomóc im schwytać New Warriors.

Midnight's Fire przekazuje Thrashowi ostatni potrzebny mu artefakt - fragment Ka Stone. Radzi mu zaniechać swojego szaleńczego planu i odchodzi.

Dread Dealers - grupa płatnych zabójców z mocami - wpuszcza do swej kryjówki małą, bezdomną dziewczynkę. Okazuje się jednak, że to Ripcord, a oni wpadli w pułapkę New Warriors. Kończą pomniejszeni i uwięzieni, ale nim Warriors zdążą się zmyć, przez ścianę wpadają Harry i Bev z oddziałem. Ponieważ bohaterowie nie chcą się poddać dobrowolnie, zostają zamknięci w polu siłowym, ale uwalniają się i dochodzi do bitwy. W czasie walki Ripcord uszkadza zbiornik z paliwem jednego z agentów i nim Skybolt zdąży ją zabrać, wybuch pochłania całą trójkę. Thrash każe Phaserowi teleportować siebie i zszokowanych towarzyszy.

Powróciwszy do bazy, Thrash nie traci czasu, słusznie podejrzewając, że są śledzeni. Jubilee wypomina mu, że w ogóle nie przejął się śmiercią Vina i Miry, ale on odpowiada, że jego plan może ich ocalić. Wyjawia, że użył technologii Machinesmitha to zbudowania wehikułu czasu, zasilanego Ka Stone dzięki magii Diablo. Zamierza cofnąć się w czasie i zapobiec wydarzeniom ze Stamford, a w konsekwencji śmierci Vina, Miry i Christine. Tymczasem Capekillers wpadają do kryjówki, więc wszyscy pędzą do pomieszczenia z wehikułem. Nim Thrash zdąży go ustawić, Capekillers dopadają ich. Zostają powaleni przez Wondrę, która każe wszystkim wskoczyć do machiny i dosłownie wrzuca tam Dona. Bev wskakuje za nimi.

Wszyscy budzą się na ziemi w opuszczonym magazynie. Kiedy wychodzą na zewnątrz, zastają szokujący widok - W całym mieście pełno jest podobizn Iron Mana, a do tego patrolują je Sentinele w jego barwach.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

New Warriors vol. 4 #16 New Warriors vol. 4 #16

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.