Avalon » Serie komiksowe » Secret Invasion: Front Line » Secret Invasion: Front Line #3

Secret Invasion: Front Line #3

Secret Invasion: Front Line #3

Chapter Three: Escape

Postacie
Zapowiedź

Bohaterowie przechodzą do kontrataku, ale wcale nie rozwiązuje to wszystkich problemów zwykłych nowojorczyków.

Streszczenie

Nad zmierzającym w stronę Times Square Benem Urichem przelatuje Ms. Marvel. Po chwili dziennikarz trafia na kolejne pole walki z najeźdźcami i obserwuje starcie grupy Nicka Fury'ego ze Skrullami.

53 minuty od rozpoczęcia Inwazji. Vincent Crane z córką i współpracownikami podąża w dół Stark Tower. Nagle pojawia się Skrull, który zaczyna mordować kolejnych ludzi.

W tej samej chwili na pobliskiej ulicy oficer Dawson próbuje uratować pasażerów autobusu. Każe im wyczołgać się przez awaryjny właz w podłodze, a sam próbuje odwrócić uwagę kosmitów.

Tymczasem Ben Urich trafia na Jonathana Bryanta, który prowadzi go w bezpieczne miejsce, do stacji metra. Wraz z innymi nowojorczykami postanawiają spróbować wydostać się z miasta poprzez tunele kolejki.

Stark Tower. Skrull zabija kolejnych ludzi - na oczach Melanie Crane ginie jej ojciec. Wydaje się, że teraz pora na dziewczynę.

Grupka Skrullów znęca się nad Billem Dawsonem. Przed śmiercią ratuje go przelatująca wysoko Ms. Marvel, za którą w pościg ruszają kosmici. Policjant wraz z Lisą Carter udaje się w stronę stacji metra.

W podziemiach grupa Jonathana i Bena trafia na gang, który rządzi tym odcinkiem tuneli. Mimo inwazji kosmitów przestępcy nie zamierzają przepuścić zdesperowanych uciekinierów. Bryant lekceważy ich groźby, co okazuje się fatalnym błędem - zostaje postrzelony klatkę piersiową. Ben obiecuje mu, że wszystko będzie dobrze, ale sytuacja wygląda fatalnie.

Autor: Lex

Galeria numeru

Secret Invasion: Front Line #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.