Avalon » Serie komiksowe » King-Size Cable Spectacular » King-Size Cable Spectacular

King-Size Cable Spectacular

Postacie
Zapowiedź

Mała pomoc dla wszystkich, którz poguibili się w ostatnich przygodach bohatera. Dziecko wciąż żyje, pościg trwa, a nieunikniona przyszłość wisi nad wszystkimi.

Cytat

Bishop, celując w dziewczynkę: "One shot. And it's over."

Streszczenie

Kontynuacja wątków z Cable vol. 2 #6

Bishop wciąż próbuje zabić dziecko z Cooperstown. Ciągle jednak natrafia nie na Cable'a i dziewczynkę, a na ślad po ich niedawnej obecności i na pułapki zastawione na niego przez Summersa. Nie ustając w swojej misji ocalenia przyszłości, Lucas zwraca się o pomoc do żyjącego w przyszłości profesora Rene Merryweathera, potomka Irene Merryweather. Ten jednak wysłał go wprost w pułapkę, z której Bishop ledwo uszedł z życiem. Lucas zabił go za to i odkrył, że Irene próbowała ukryć przed nim Cable'a, prowadząc fałszywy dziennik. Po tygodniach poszukiwań były X-Man znalazł prawdziwy dziennik, w którym znalazł datę i miejsce śmierci Summersa. Od razu się tam udał.

W miejscu i czasie podanym w dzienniku, Cable i dziewczynka, która zaczęła już chodzić i wypowiadać pierwsze słowa, wpadli w kłopoty. Zaatakowało ich stado dzikich zwierząt. Nathan został ranny. Przed śmiercią z rąk zmutowanego niedźwiedzia uratowało go pojawienie się Lucasa. Zwierzę go zaatakowało i zmuszony do obrony Bishop zabił je, zmieniając tym samym zapisaną kolej rzeczy. Korzystając z okazji, Nate wraz z dzieckiem skoczył w czasie.

Bishop zorientował się, że Nate może podróżować w czasie tylko do przodu. Sam wrócił do 2008 roku.

Kontynuacja historii w Cable vol. 2 #7

Autor: redevil

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.