Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #570

Amazing Spider-Man #570

Amazing Spider-Man #570

"New Ways to Die" - part 3

Postacie
Zapowiedź

W tym numerze czeka nas pajęcza walka stulecia - Spider-Man vs. Venom vs. Anti-Venom. Dodatkowo ktoś ze stałej obsady TASM padnie ofiarą Menace'a, a ciocia May odkryje coś podejrzanego w jadłodajni, w której pracuje jako wolontariuszka.

Cytat

Spider-Man (widząc Anti-Venoma): ""Another one? Just what I need. White this time. That's great. We haven't done white yet."

Streszczenie

Spidey szybuje nad miastem, starając się zdążyć na czas do schroniska, w którym pracuje ciocia May.

Schronisko dla bezdomnych F.E.A.S.T. Venom i Anti-Venom demolują pomieszczenie, rzucając sobą po ścianach. Po chwili na miejscu zjawia się Spider-Man i, wykorzystując zaskoczenie, nokautuje Venoma. Jego koncentrację burzy uwaga, jakoby biały przeciwnik był Eddie'm i po chwili wylatuje z budynku, trafiony przez obu antagonistów jednocześnie. W miedzyczasie wszyscy z F.E.A.S.T. chowają się w schronie.

Zeus [statek Thunderboltów - Snak3]. Do miasta zbliżają się Norman Osborn i Bullseye.

Dom Billa Hollistera. Do pokoju wpada Menace, ale jego argumenty nie trafiają do ofiary, ponieważ wszyscy są nieprzytomni. Zawiedziony, rzuca Billem w policjantów i odlatuje.

F.E.A.S.T. Spidey ratuje staruszka przed rzuconym przez Anti-Venoma autem. Dzięki temu dochodzi do porozumienia z Brockiem i razem atakują przeciwnika. Symbiont zostaje pokonany dzięki mocy Anti-Venoma, ale dla niego to nie koniec. Przypominając sobie, że Spider-Man też był nosicielem pasożyta, atakuje go z zamiarem wyleczenia.

Biuro Front Line. Obecni w środku postanawiają zająć się sprawą nielegalnych imigrantów. Pomoże im w tym Peter Parker...

Ulice N.Y. Norman wstrzymuje swój oddział, delektując się widokiem cierpienia Spider-Mana. Po chwili podlatuje do niego Menace. Mężczyzna wita go z uśmiechem na ustach.

Autor: Snak3

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #570 Amazing Spider-Man #570

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.