Avalon » Serie komiksowe » Wolverine: Killing Made Simple » Wolverine: Killing Made Simple

Wolverine: Killing Made Simple

Wolverine: Killing Made Simple

"Kiling Wolverine made simple"

Postacie
Zapowiedź

Logan musi zmierzyć się z Nanny i Orphan-Makerem. Dodatkowo krótka historia Todda Dezago i Steve'a Kurtha o podróży Wolverine'a na Arktykę.

Cytat

Logan: "I've been shot. Stabbed. Cut. Beaten. Blown up. Tortured. I've had things done to me so awful, they don't even have names for them."

Streszczenie

Blindfold, dzięki swojej mocy ostrzegła X-Men, iż kilkorgu byłym studentom szkoły Xaviera grozi niebezpieczeństwo - Nanny i Orphan-Maker znów zaczęli porywać dzieci, zabijając przy tym ich rodziców.

 

Wolverine zaczaił się na oprawców pod domem Hope Abbott. Orphan-Maker zaatakował dom, Loganowi nie udało się go powstrzymać. Złoczyńca zabrał X-Mana i Trance na statek powietrzny. Tam skuty kajdanami Rosomak nawiązał kontakt z dziewczyną. Podczas rozmowy poprosił ją o pomoc, obalając przy okazji mit, iż jest nieśmiertelny. Jednym ze sposób na zabicie go jest to, co zamierza Nanny - odmłodzi go, ale adamantium pozostanie takie jak zawsze i rozedrze go na strzępy, odzielając kości od reszty ciała.

 

Hope dała się przekonać i zmusiła się do działania. W swojej astralnej formie uwolniła Logana, który pokonał Orphan-Makera i zmusił duet do odwrotu. Mutantom udało się także rozbroić bombę i przeżyć awaryjne lądowanie.

 

 

 

Scenariusz: Todd Dezago

Rysunki: Steve Kurth

 

"Disturbing consequences"

 

Logan został wysłany na misję. Miał sprawdzić tajną bazę, z którą dowództwo straciło kontakt. Na miejscu, gdzieś na Antarktydzie, Logan odkrył, czym zajmowano się w ośrodku - robiono odwierty w pokrywie lodowej. Najwyraźniej pracownicy wydobyli z głębi lodu coś, co powinno tam pozostać. Zmieniło to jednego z pracowników stacji w potwora. Zabił on resztę kolegów. Wolverine rozprawił się z nim, a wirus, którym tamten był zarażony, opuścił jego martwe ciało i zaatakował X-Mana. System odpornościowy Wolverine'a pokonał jednak wirus, unieszkodliwiając go. Dla pewności Logan spalił ciała pracowników.

Autor: redevil

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.