Avalon » Serie komiksowe » Cable vol. 2 » Cable vol. 2 #6

Cable vol. 2 #6

Postacie
Zapowiedź

W podwójnej grubości komiksie czeka nas gościnny występ X-Men. Cyclops wie, że Bishop podąża śladem Cable'a i postanawia pomóc synowi w ucieczce, ale czasem dobre intencje dają fatalne skutki...

Cytat

Beast do Cyke'a: "The X-Men haven't turned into killers?"
Cyclops nie odpowiada.

Streszczenie

Cyclops ma koszmary, w których widzi śmierć Cable'a i dziecka. Boi się o ich życie. Dodatkowo nie może podzielić się tym z Emmą, bowiem ukrywa przed nią kilka rzeczy. Nie powiedział jej o X-Force i o tym, że kazał Loganowi dorwać Mystique.

 

Sześć tygodni wcześniej Warpath i X-23 dostali zadanie - mieli znaleźć Bishopa. Po śladach trafili do Forge'a, ten podał im listę rzeczy skradzionych przez Lucasa - bioniczną rękę i wszystkie części i notatki potrzebne do budowania maszyny do podróży w czasie. W ten sposób domyślili się, iż Bishop podążył za Cablem do przyszłości.

 

Scott nie ma ochoty mówić Emmie o swoich tajemnicach. Mówi jej jednak, iż trzy tygodnie wcześniej zamówił u Hanka urządzenie, które ma namierzyć bioniczną rękę Bishopa w strumieniu czasu. Urządzenie zadziałało, gdy Lucas pojawił się na krótko w Nowym Meksyku, a teraz Hank będzie mógł namierzyć go dokładniej. Scott wysłał na miejsce Logana z prostą misją - zabić.

 

Cyclops postanawia skontaktować się z synem. Pisze wiadomość i zostawia ją w byłej bazie w Westchester. Wyraża w niej swoją wiarę w Cable'a i w to, że jego misja powiedzie się.

 

Nate w dalszym ciągu z bronią w ręku walczy o przetrwanie swoje i dziewczynki.

 

Kontynuacja w King-Size Cable Spectacular.

Autor: redevil

Galeria numeru

Cable vol. 2 #6 Cable vol. 2 #6 Cable vol. 2 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.