Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Journal vol. 2 » The Punisher: War Journal vol. 2 #22

The Punisher: War Journal vol. 2 #22

Postacie
Zapowiedź

Po wydarzeniach z poprzedniego numeru ocalałym nie zostało nic innego, jak zająć się tym, co przetrwało. Frank może i przechytrzył Jigsawa, ale za jaką cenę? I co będzie dalej? Jigsaw nie podda się tak łatwo. Frank i Bridge spotkają się twarzą w twarz. Clarke nie ma zamiaru opuścic partnera, nawet jeśli przeciwnikiem jest S.H.I.E.L.D.! Wszystkie historie będą miały swój finał na Moście Brooklińskim. To przedostatni numer historii "Jigsaw".

Cytat

Jigsaw (do Wrecking Crew): "Dunno what in Sam Hill I was thinkin', outsourcin' this job for foreigners like that. If you wanna get it done right, you get it done American, am I right?"

Streszczenie

W kryjówce Clarke szykuje broń na akcję. Dostał wiadomość, że Frank będzie niedługo przewożony do więzienia i postanowił go odbić. Sprzeciwia się temu Diamonelle. Dochodzi między nimi do kłótni. Di twierdzi, że Castle nie jest wart ratunku. Kiedy Clarke jest już gotowy do wyjścia, kobieta strzela do niego. Wyjaśnia mu, że wie o nim coś więcej, niż wiedział Punisher. Że jest mordercą policjantów. Po chwili strzela ponownie.

Fort Hamilton, Nowy York. G.W. Bridge ze swoimi współpracowniczkami przygotowuje się do transportu Punishera. Sam wsiada do vana razem z więźniem. Próbuje nawiązać rozmowę, ale Frank nie ma na to ochoty. Wtedy agent S.H.I.E.L.D. mówi Frankowi o tym, jak go postrzega i kim według niego się stał. Twierdzi, że Punisher już dawno zatacił sens w tym, co robi, że nie zabił do tej pory Jigsawa, bo jest on dla niego jak lustro. Bridge twierdzi, że wie o problemach Franka z kontrolą umysłu, o tym, jak był wykorzystywany jako żywa broń. To jest problem, bo może się okazać, że znowu to się stanie. Bridge jest gotowy okazać mu łaskę, ale jego następca raczej nie. W tym momencie w auto uderza pocisk. To Jigsaw postanowił wykorzystać moment, by wykończyć swojego wroga. Co gorsza, ma pomocników w osobach Wrecking Crew. Castle prosi Bridge’a, by go rozkuł, ale ten przykuwa go do siebie i postanawia stawić czoła przestępcom.

Autor: wallenstein

Galeria numeru

The Punisher: War Journal vol. 2 #22 The Punisher: War Journal vol. 2 #22

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.