Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #566

Amazing Spider-Man #566

Amazing Spider-Man #566

"Kraven's First Hunt" - part 2: "Identity Crisis!"

Postacie
Zapowiedź

Tajemnicza przeciwniczka kontynuuje polowanie na Spider-Mana, mając do dyspozycji całą armię złoczyńców. Czy pomoc Daredevila wystarczy, by zapobiec wyjawieniu tożsamości Pająka? I czy zdołają uratować nowego współlokatora Parkera - Vina Gonzalesa, który został wzięty jako zakładnik?

Cytat

Pete: "I can do the math and I don't like how this is adding up. Vin's disappeared. So has my costume. And now some bad girl is claiming she's got 'Spider-Man' hostage. I hate math."

Streszczenie

Kraven bije Vina, przebranego w kostium Spider-Mana, oznajmiając mu, że zabije go dopiero wtedy, kiedy będzie na to gotowa.

Peter orientuje się, że jego kostium zniknął z jego mieszkania. Udaje się więc do Matta Murdocka i pożycza od niego strój Daredevila.

Kraven w dalszym ciągu katuje Gonzalesa, zawiedziona, że ten nie nawiązuje z nią walki. Dochodzi do wniosku, że Spider-Man musi zażywać jakiś środek chemiczny dający mu moce. Podaje więc Vinowi morfinę zmieszaną z MGH [Mutant Growth Hormone, czasowo dający zwykłym ludziom nadludzkie moce - J.]. W tym momencie w kanałach pojawia się Vermin.

Pete w kostiumie Daredevila pyta na posterunku o Vina. Dowiaduje się, że nikt nie ma z nim kontaktu, przy okazji słysząc, że podobno Spider-Man został wzięty na zakładnika przez jakąś dziewczynę.

Podczas gdy Kraven walczy z Verminem, dzięki działaniu MGH Vin uwalnia się z łańcuchów. Dziewczyna z powrotem chwyta Gonzalesa, lecz wówczas ucieka jej Vermin.

Parker przybywa do portu i zostaje zaatakowany przez Vermina. W tym samym czasie Kraven wypuszcza Gonzalesa do kanałów, każąc mu uciekać, sama zaś przygotowuje się do polowania.

Peter zaczyna przegrywać walkę z Verminem.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #566 Amazing Spider-Man #566

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.