Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #28

The Punisher (MAX) #28

The Punisher (MAX) #28

"The Slavers" - part 4

Postacie
Streszczenie

Punisher z konieczności zawędrował do księgarni. Przegląda "Podstawy ludzkiej anatomii".

W swoim domu stary Tiberiu odpiera atak czarnoskórego gangu, który próbował niepostrzeżenie go zabić. Zabija wszystkich oprócz jednego. Pyta się mężczyzny, skąd wiedzieli, gdzie go szukać. Ten nie chce współpracować, mimo kulki w kolanie. Tiberiu idzie do kuchni i wraca po chwili z wrzątkiem. Wylewa go na ranne kolano mężczyzny, który mdleje z bólu.

Russ i Miller siedzą w barze. Wciąż są obolali po biciu, jakie zainkasowali. Parker domyśla się, że za wszystkim stoi Westin - Russ chce rewanżu.

Castle podąża za tropem, jaki znalazł w aktach Jen. Celem jest miasteczko Warrensburg.

Do Very dzwoni Cristu, kobieta informuje go, że jego ojciec przeżył i wie, że to on zaplanował jego zamach. Martwi się, czy Cristu ma wystarczającą ochronę. Ten potwierdza. Gdy kończy rozmowę, stojąc na przystani w spokojnym, oddalonym o miasta miejscu, głośno przeklina.

Frank znalazł dom w Warrensburgu - to dom Cristu. Castle ogląda posiłki, jakie wezwał Bulat i zastanawia się, co się szykuje.

Wieczór. Castle zakrada się pod dom i przez kuchenne okno, niepostrzeżenie, dodaje coś do gotującego się obiadu. Odczekuje i po jakimś czasie wchodzi do domu. Wszyscy ochroniarze śpią. Na górze Frank znajduje jedynego, który nie zjadł posiłku i nie śpi, ten próbuje ocucić Cristu. Castle zabija go i wszystkich pozostałych strzałami z dubeltówki. Przy życiu pozostawia jedynie chrapiącego Bulata. W innym pomieszczeniu znajduje śpiące kobiety. Patrząc na nie zastanawia się, co się nimi stanie - wrócą do domu i znów staną się ofiarami. Castle postanawia zadzwonić do Cooke, każe Jen zapisać adres i przyjechać po dziewczyny.

Jakiś czas później. Jen przyjechała, jest spanikowana. Frank przygotował jej furgonetkę, wyłożył ją materacami. Chce, żeby w niej Jen wywiozła dziewczyny. Cooke próbuje rozejrzeć się po reszcie domu, ale Frank jej zabrania. Miałaby tylko po tym koszmary. W końcu Jen odjeżdża.

Castle łapie, wciąż śpiącego, Cristu i wynosi go w odludne miejsce. Wie, że mężczyzna jest prawdziwym twardzielem i będzie potrzebował czegoś specjalnego, żeby zmusić go do rozmowy. Frank przygotowując się wyciąga strzykawkę.

W mieście Jen próbuje dodzwonić się do znajomej, która ma pomóc jej w ukryciu dziewczyn. Do stojącej obok samochodu kobiety podchodzi dwójka funkcjonariuszy - Russ i Marcie.

Frank za pomocą zastrzyku budzi, leżącego w kałuży krwi, Cristu. Otumaniony mężczyzna z trudem dochodzi do stanu przytomności. Punisher mówi do niego, że chce wiedzieć wszystko o jego operacji, o Verze i jego ojcu. Dodaje, że stan, w którym się znajduje, można wyleczyć, ale ma mało czasu na podjęcie decyzji. Bulat otwiera oczy i zaczyna krzyczeć. Castle wyciągnął jego jelito na zewnątrz i rozwiesił je na pobliskim drzewie.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #28

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.