Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #4

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #4

Postacie
Cytat

Castle (w myślach): "Every time I see this things-- Not just aircraft-- Anything big and fast and full od fuel-- Airliner, tanker truck, speeding bus, whatever-- Every time i see them i just can't help but think it: What a target."

Streszczenie

Wyspa Grand Nixon. Mężczyźni chcą schwytać Franka. Popełniają jednak poważny błąd - czekają do ranka. Mobilizują większe siły i ruszają do dżungli. Czekają już tam na nich pułapki zastawione przez Castle'a. Śmiercionośne pułapki.

Bar. Francuski generał żali się, że nikt go nie lubi. Natomiast Hackett, który przyleciał z Frankiem na wyspę, zostaje poinformowany przez prawą rękę Kriegkopfa -Sainta, o swoim nowym zleceniu. Ma pilotować pewną maszynę.

Punisher obserwuje ludzi wchodzących do dżungli. Jest ich koło setki. Niektórzy to byli żołnierze Seals, Zielonych Beretów, czy nawet angielskiego S.A.S. W głowie Frank powoli rysuje się plan działania, ale potrzebuje wpierw informacji. Wśród grupki żołnierzy dostrzega majora. Podkrada się blisko niego i zabija otaczających go najemników. Po czym znów skrywa się w dżungli. Widzi jak major wydaje reszcie ludzi rozkazy. Castle wie już z kim będzie chciał zamienić słówko. Najemnicy przeszukują teren, major wydaje rozkazy z położonego najwyżej miejsca. Robi krok w bok i wpada do przygotowanej pułapki. Dołu z ostrymi palikami na dnie. Najemnicy tracą mężczyznę z oczu i nie mają zamiaru go szukać. Są zbyt przerażeni i uciekają.

W bazie trwa ładowanie samolotu. Kriegkopf wydaje rozkazy. Ewidentnie planuje wysłać wchodzących do samolotu żołnierzy, do jakiegoś zadania. Towarzyszyć im będzie także Russian, ubrany w koszulkę z napisem "Britney" na monstrualnych piersiach. Kriegkopf nie pozostawia nikomu żadnych wątpliwości. Misja ta ma ogromne znaczenie, dzięki niej staną się liczącym graczem na międzynarodowej arenie.

Dżungla. Castle podchodzi do pułapki. Spogląda w dół i mówi majorowi, że potrzebuje informacji. Major powoli umierając mówi, że był kiedyś jednym z najlepszych Rangerów. Jest także pod wrażeniem zimnej krwi Punishera. Umiera mając przed oczami twarz Franka.

Samolot przygotowuje się do wylotu. Russian ma nadzieję, że podczas lotu będzie wyświetlany film. Hackett nagle spostrzega coś przez okno. Na końcu pasa startowego stoi, uzbrojony, Punisher. Drugi pilot, Terry Saint, każe poinformować byłego generała, że znaleźli cel poszukiwań. Po nadaniu informacji mężczyzna włącza silniki i naciera samolotem na Punishera. Castle stoi spokojnie, gdy samolot jest dostatecznie blisko podnosi karabin i strzela, z podczepionej do broni wyrzutni granatów, prosto w silnik. Samolot wznosi się, po chwili płonący silnik ściąga maszynę w dół. Pikujący kolos trafia wprost w wielkie zbiorniki z paliwem. Wyspą wstrząsa potężna eksplozja.

Kriegkopf wysiada z samochodu, po powrocie z pasa startowego. Usłyszał eksplozję, chce wiedzieć co to było. Jeden z ludzi informuje go, że to ich samolot się rozbił. Tuż przed tym pilot informował o znalezieniu poszukiwanego mężczyzny. Kriegkopf domyśla się, że mają doc zynienia z Punisherem chętnym zemsty za nasłanie na niego Russiana.

Z płomieni wyłania się Russian. Domyśla się kto strącił maszynę.

Kriegkopf wydaje rozkazy. Każe zabrać samolot francuskiemu generałowi i kontynuować ich misję. Każe także znaleźć Russiana. Wie, że cyborg przeżył taką eksplozję. Każe także wszystkim ludziom przeczesać dżunglę i znaleźć i schwytać Punishera. Żywego. Ma zamiar torturować go, aż do powolnej śmierci, a potem gwałcić jego zwłoki przez rok.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.